Назад у майбутнє: Гаджети із культового фільму, про які ми й досі мріємо та які вже існують
Легендарні винаходи, які передбачили Роберт Земекіс, та як вони спрощують нашу життя.
У 1985 році на екрани вийшла культова стрічка, яка справедливо увійшла до золотого фонду світу кіно. Трилогія “Назад у майбутнє” була створена режиссером для того, щоб зрозуміти, чи зміг би він потоваришувати зі своїм батьком у молоді роки, проте насправді стала пророчою. У сиквелі першої частини фільму головний герой Марті відправляється у 2015 рік, стикаючись із цілою колекцією фантастичних гаджетів, приладів та систем, про які лише можна було мріяти у 1980-х. Проте, насправді деякі елементи сюжету “Назад у майбутнє” були провісними, такими як, наприклад, сушарка LG модель DC90V9V9W. Використовуючи Wi-Fi та додаток LG ThinQ, можна дистанційно задавати параметри, усувати неполадки та синхронізувати режими техніки для швидкої та безпечної сушіння за допомогою технології SMART PAIRING. Саме про такі інновації мріяв Роберт Земекіс. Ну, а ми, у 2021 році користуємось перевагами сучасного світу та гаджетами, які потрапили в цей світ майже із фантастичної реальності.
Економія часу
Потрібно зазначити, що абсолютно всі винаходи із майбутнього у Роберта Земекіса мають одну спільну рису — вони забезпечують свого власника додатковою годиною. А деякі сучасні винаходи, про які режисер фільму “Назад у майбутнє” навіть не міг мріяти ще й економити природні ресурси. Так, інверторна теплова помпа LG DUAL Inverter Heat Pump™ сушильної машини DC90V9V9W дозволяє економити до 10% електроенергії. Його унікальна особливість полягає у подвійному циліндрі компрессора, який забезпечує клас енергоефективності техніки А+++. Отже, завдяки ній ви не тільки зекономите годину, але й зекономте вже використані ресурси. Тільки представте, користуючись сушильною машиною від LG, ви повертаєте витрати за користування своїм пилотягом протягом року.
Читай також: Аня Тейлор-Джой з'явилася на вечірці «Еммі»-2021 у білизняному образі
Планшет
Пам'ятаєте чоловіка із 2015 року, якого зустрів Марті біля мерії? Тоді він збирав пожертвування за допомогою чудового приладу, який зараз неможливо буде зпутати ні з чим іншим. Це була варіація на планшет, який впевнено існує у сьогодення вже майже десятиліття. Дивно, як режисерові вдалося передбачити появу таких приладів. Можливо він справді є мандрівником у години?
Одяг, який чиститься сам по собі
Справді подібного изобретения дизайнери та науковці ще не створили, проте існують гаджети, які можуть із легкістю його замінити. Наприклад, сушарка від LG модель DC90V9V9W може не лише захистити речі від знесення, але й позбавити її вин алергенів. Що навіть краще, ніж оригінальний задум Земекіса. Серцем сушильної машини DC90V9V9W є інверторна теплова помпа LG DUAL Inverter Heat Pump™. Тож, не важливо, наскільки делікатні тканини ви довірите пристрою – шовкові простирадла, м'який шерстяний свитер чи об'ємний пуховик – розумна техніка підбає про шкірну річ, підібравши потрібний режим.
Технологія Smart House
Замки, які відкриваються за допомогою відбитка пальця, увімкнення світла за рахунок голосу, відеопанелі всюди — від холодильників до вікон… Так, сушильною машиною LG, наприклад, можна керувати на відстані, встановлюючи необхідні параметри та слідкуючи за тим, як вона виконує всі ваші побажання.
Окуляри доповненої реальності
Такі окуляри у фільмі носитиме Еммет Браун, а у 2021 році їх може приміряти кожен охочий. Так само як і кіно у 3D, про яке у 1980-х люди могли лише мріяти, так і окуляри доповненої реальності стали нашим теперішнім.
Відеоконференції
За години локдауну ми всі змогли насолодитися перевагами ZOOM-конференцій. В той час як ще 40 років тому всім працівникам доводилося ходити щодня на роботу, відвідуючи збори та наради, сьогодні це можна робити дистанційно, залишаючись у комфортній домівці.
Миттєва публікація новин
Сьогодні друкована преса залишається живою лише завдяки глянцевим виданням із їх яскравістю та естетикою, адже навіть їх онлайн-версії розраховані більше на швидке публікування новин. Миттєво, вірно? Так, як це роблять журналісти у картині “Назад у майбутнє”. Зручно, економно щодо своєї години та дуже функціонально — жити в 2021 році все-таки неймовірно зручно.
Тож якщо про деякі винаходи, які вигадав Роберт Земекіс, наприклад голограми чи автомобілі, які літають, ми все ще продовжуємо мріяти, інші вже стали частиною нашого сьогодення. Зауважте, що з кожним роком “фантастичних” гаджетів лише більше, і вони перестають бути чимось абсолютно вигаданим. Вони стають нашими вірними помічниками, з якими можна економити і годину, і здоров'я, і гроші.