UA
  RU

  Названі 10 найкращих країн для подорожей у 2017 році

  Редагувати переклад

  Путівник Lonely Planet опублікував список країн, рекомендованих для відвідування наступного року.

  Щороку в жовтні експерти популярного тревел-видання Lonely Planet складають рейтинг туристичних напрямків, які будуть особливо привабливі наступного року.


  1. На першому місці опинилася Канада, яка у 2017 році святкуватиме 150-річчя своєї незалежності. З цього приводу по всій країні заплановано фестивалі, концерти та інші заходи, які можуть зацікавити туристів. Крім того, Канада славиться природними пам'ятками та гірськолижними курортами.

  2. На друге місце спеціалісти видання поставили Колумбію, яка поєднує в собі багату культурну спадщину, красу природи та гостинність місцевих жителів. Також увага до країни наступного року буде прикута через приїзд Папи Римського.


  3. Трійку лідерів замикає Фінляндія. У 2017 році держава відзначатиме 100-річний ювілей незалежності численними фестивалями та виставками.  4. Четверте місце рейтингу дісталося Домінікані. Експерти радять встигнути помилуватися первозданною природою країни до того, як у 2018 році там буде збудовано величезну мережу курортів. Також цей напрямок популярний серед дайверів.


  5. Далі у списку слідує Непал. Lonely Planet пропонують відвідати країну, яка зазнала великих збитків через землетрус 2015 року і таким чином підтримати її економіку. Крім того, унікальна культура, традиції та гімалайські пейзажі цієї маленької високогірної держави не залишать байдужим жодного туриста.


  6. на Бермудські острови наступного року пройде Кубок Америки, тож заплановано багато розважальних заходів. Любителів пляжного відпочинку порадує приємний м'який клімат країни і незліченні пляжі з блідо-рожевим піском.

  7. Сьоме місце займає Монголія, яка останніми роками витрачає величезні суми на розвиток туризму У 2017 році в столиці країни Улан-Баторі буде відкрито новий аеропорт та величезний відпочинковий комплекс Шангрі-Ла. Експерти радять мандрівникам звернути увагу також на природну красу Монголії та обов'язково відвідати національний парк Горхи-Терелж.

  8. Наступного року Оман порадує туристів новим футуристичним парком для сімейного відпочинку Majarat, будівництво якого коштувало країні $120 млн.

  9. Колись одна з найбільш закритих країн М'янма (раніше − Бірма) сьогодні із задоволенням приймає гостей, чому сприяє новий уряд, обраний у 2016 році. Експерти Lonely Planet називають її справжнім «порталом у часі та просторі»: життя тут протікає розмірено і сонно під дзвін монастирських дзвонів та чернечі піснеспіви.

  10. Рейтинг закриває одна з найекзотичніших країн світу − Ефіопія. Тут все по-іншому: у ефіопів свій календар, у якому 13 місяців, своя манера письма, своя церква і навіть кава. А ще тут можна знайти унікальні види флори та фауни, яких немає більше ніде на Землі. У 2017 році завдяки новим рейсам авіакомпаній потрапити до країни стане простішим.

  Статті по темі:

  Космос близько: 10 інопланетних краєвидів Землі
  7 найзагадковіших місць планети
  7 місць на планеті, куди не пускають туристів

  Фото: Gettyimages, Instagram

  Статті на тему