UA
RU

Не найкращий варіант: ТОП найстресовіших міст світу 

Редагувати переклад

Які столиці та мегаполіси опинилися у п'ятірці найгірших. 

Третій тиждень січня, який офіційно починається 20 числа, відомий в англомовних країнах, як “Тиждень полювання за щастям”. Справа в тому, що після ейфорії та святості початку року з його святковими феєріями та очікуванням доленосних зустрічей, люди різко розуміють непривабливість життя з її стресом та напругою.  

Не найкращий варіант: ТОП найстресовіших міст світу - Фото 1

В Eden's Gate вирішили проаналізувати ряд деяких показників, серед яких піша доступність, вартість життя, швидкість інтернету, робочий час та частота запитів у пошукових системах формату «зниження стресу», щоб з'ясувати, в яких містах життя найбільш напружене. 

Панама, місто, яке славиться своїм знаменитим каналом, біорізноманіттям, а також офшорами, стало найнапруженішим місцем для життя. Якщо ви плануєте переїхати в місто-мрії, то знайте, що тут на дорогу ви витратите щонайменше дві години на день. У Найробі та Ханої, наприклад, у дорозі ви проводитимете всього 30 хвилин. Панама займає дев'яте місце за сукупністю щомісячної вартості життя та орендної плати після Нью-Йорка, Гонконгу, Чикаго, Тель-Авіва, Дубай, Доха, Сеула та Пекіна. Середньомісячна вартість проживання та оренди на 696,14 фунтів стерлінгів дорожча, ніж у найдешевшому місті – Нью-Делі. 

Не найкращий варіант: ТОП найстресовіших міст світу - Фото 2

Читай також: Кеті Перрі розповіла, яка звичка Орландо Блума зводить її з розуму 

Сантьяго, який є найбільшим містом Чилі, а також його столицею, найменше стресове місто для роботи. Тут присутній і бонус у вигляді третього за швидкістю Інтернету, і найменша кількість робочих годин на рік - всього 2, 150. Життя в Сантьяго також досить дешеве на відміну від найдорожчого міста світу - Нью-Йорка. 

Що ж до світової локації, про яку мріють представники молодих поколінь, то Нью-Йорк зайняв третю позицію серед найменш стресостійких років світу. Чи варто гра свічок? 

Не найкращий варіант: ТОП найстресовіших міст світу - Фото 3

Жителі Нью-Йорка проводять у дорозі на годину більше за інших, і платять на три тисячі фунтів більше орендної плати. Крім того, що Нью-Йорк - одне з найрозкішніших міст світу, так воно ще й найнеспокійніше, про що свідчать гугл-запити жителів мегаполісу. 

Так виглядає перша десятка найменш стресостійких міст світу: Панама, Мумбаї, Нью-Йорк, Стамбул, Джакарта, Нью-Делі, Йоганнесбург, Богота, Гонконг, Мехіко. 

Статті на тему