UA
RU

Netflix представив уривок із другого сезону серіалу “Бріджертони” 

Редагувати переклад
На глядачів чекає ще більше драми. Тепер головним героєм стає старший брат Дафні, якому належить підкорити ношу даму чимось більшим, ніж просто "милою усмішкою". 
Netflix представив уривок з другого сезону серіалу "Бріджертони" - Фото 1

BRIDGERTON JONATHAN BAILEY ANTHONY BRIDGERTON 101 of BRIDGERTON Cr. NICK BRIGGS/NETFLIX © 2020

І, якщо минулого разу нам доводилося спостерігати за тим, як два однакових упертих намагаються вирішити розбіжності в питанні дітонародження, що вже саме по собі досить смішно, то тепер настав час познайомитися з ще більшими строптивцями.  

Зірки серіалу Нікола Кохлан та Джонатан Бейлі роздратували фанатів драми напередодні виходу другого сезону історії, дозволивши шанувальникам помилуватися уривком із шоу. 34-річна Кохлан, яка в серіалі грає саму леді Віслдаун, порадила глядачам підготуватися до того, що на них чекає. 

У хвилинному ролику ми спостерігаємо за тим, чим закінчилося перше знайомство двох головних героїв другого сезону – Ентоні та Кейт Шарми.  

«Коли ви зможете знайти взірець чесноти, що змушує вас думати, що вона прийме ваші залицяння? Або всіх леді в Лондоні можна підкорити лише за допомогою милої усмішки і більше абсолютно нічим?”, — каже героїня Симон Ешлі, додаючи, що старший Бріджертон надто високої думки про себе. 

"Ваш характер також недосконалий, як і мистецтво верхової їзди", - закінчує розмову Кейт. 

Короткий погляд другого сезону серіалу також показав, як члени акторської команди обговорюють цей уривок. 

Netflix представив уривок з другого сезону серіалу "Бріджертони" - Фото 2

34-річна Кохлан зазначила, що для неї було абсолютною несподіванкою дізнатися, що “Бріджертони” опинилися у десятці найкращих серіалів Netflix практично у кожній країні. 33-річний Бейлі погодився із дівчиною. 

26-річна Ешлі додала, що вона пишається тим, що їй вдалося стати частиною інклюзивного шоу. Нова зірка серіалу Чарітра Чандран погодилася і зазначила, що вона навіть подумати не могла, що таке колись станеться. 

«Я ніколи не уявляла, що хтось, хто виглядає як я, виблискуватиме в цих нарядах у такому шоу. Але це сталося, і я ще не можу в цьому повірити”. 

"Бріджертони" - серіал, заснований на однойменній серії книг Джулії Квін, став справжнім хітом після прем'єри першого сезону в грудні 2020 року. Створений Крісом Ван Дьюзен та продюсером Шондою Раймс, серіал вже розповів історію Дафні Бріджертон (Фібі Дайневор) про її взаємовигідний план відносин із Саймоном Бассетом, герцогом Гастінгським (Реге-Жан Пейдж), який завершився, звичайно, весілля.

У другому сезоні серіалу в центрі сюжетної лінії опиниться персонаж Джонатана Бейлі — Ентоні Бріджертон, який вирушить у складну та напружену подорож, під час якої він має відшукати собі супутницю життя. 

“Це був чудовий вступ від Дафни і Саймона до приголомшливого світу. Але в історії є багато чудових персонажів, яким теж є що розповісти. Так що я думаю вам сподобається те, що ми підготували. Але не розслабляйтеся, думаючи, що вам відомо, що відбудеться наприкінці”, - зазначив 33-річний Бейлі. 

 

Статті на тему