Edit page title Netflix знімає фільм про львівських волонтерів
Edit meta description Netflix знімає фільм про львівських волонтерів - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Netflix знімає фільм про львівських волонтерів

Редагувати переклад

Картина розповісти про діяльність волонтерів і те, як їм вдається допомагати ЗСУ.

Львівські волонтери розповіли, як вони змогли створити бізнес, кошти якого відправляються на підтримку армії України. Цим кейсом зацікавилася платформа Netflix.

 
 
 
 
 
Переглянути цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Alex LeMay (@lemay_makes)

Стримінгова платформа Netflix завжди у пошуках цікавих історій, тому їх зацікавила діяльність волонтерів, які вигадали стартап, щоб допомогти Збройним Силам України. Спершу семеро друзів збирали донати, на які потім купували все необхідне для армії. Потім пожертву стало все менше, тому компанія вирішила започаткувати бренд одягу “Brave heart of Ukraine”, який шиє футболки та худі з патріотичним принтом. Усі кошти, зібрані після продажу, йдуть на закупівлю амуніції та всього необхідного нашим солдатам.

Читайте також: Мережа контактів: як налагодити комунікацію між людьми у кризовий період

На львівських волонтерів вийшов американський режиссер Алекс Лемей, який прибув до України, щоб зняти документальний фільм про мистецтво під час війни. Команда “Brave heart of Ukraine” була приємно здивована тим, що режиссер звернув увагу на їхній проект.

Він знімає музикантів, художників, митців. Ми їм не дуже підходили за тематикою, але їх зацікавивши наш бренд, наші принти помітно відрізняються. Тож ми будемо як центральна лінія цього фільму,

– начебто спонсор бренду Юрій Дума.

Його зацікавила ініціатива, тому він разом із режиссером Пабло Аура вже розпочали роботу над документальним фільмом. 1% від прокату також піде на потреби ЗСУ.

Статті на тему