UA
RU

Неможливо забути: Єлизавета II згадала принца Пилипа у різдвяному мовленні 

І вшанувала пам'ять чоловіка, одягнувши особливий аксесуар. 

За весь час правління королеви Єлизавети II піддані Великобританії ще не чули від їхньої "наставниці" більш персональної мови. Звичайно, у світлий ранок Різдва глава острівної держави не зміг не згадати свого багаторічного чоловіка — принца Філіпа, який помер у квітні 99 років. 

Неможливо забути: Єлизавета II згадала принца Філіпа у різдвяному мовленні -Фото 1

(Photo by Victoria Jones – Pool/Getty Images)

Королева зізналася, що вона сумує за чоловіком, який був її чоловіком 73 роки, а також згадала, що святковий час може бути особливо складним для тих, хто втратив своїх коханих. 

«Його почуття обов'язку, інтелектуальна цікавість, а також вміння зробити кумедною будь-яку ситуацію, — незамінні. Цей бешкетний, цікавий вогник в очах, який я помітила в ньому з першого погляду, наприкінці був не менш яскравим”. 

Для того, щоб вшанувати пам'ять принца Пилипа не тільки словами, а й діями королева одягла до святкового образу сапфірову брошку у вигляді хризантеми, яку Єлизавета II носила під час святкувань ювілеїв їх із Пилипом шлюбу. Втім, королева помітила, що при підготовці до свіжого святкового сезону вона все одно відчувала присутність померлого чоловіка. Також, Єлизавета II згадала однойменну премію, започатковану її чоловіком — герцогом Единбурзьким — у 1956 році, яка щороку відзначає молодих людей, які приділяють найбільше часу особистісному саморозвитку. 

Неможливо забути: Єлизавета II згадала принца Філіпа у різдвяному мовленні -Фото 2

Читай також: 9 причин, чому техніка — найкращий подарунок

Більше того, королева зазначила, що проблемою зміни клімату, яка на даний момент є центром уваги принців Чарльза та Вільяма, а також їхніх дружин Камілли та Кетрін, вперше зацікавився саме принц Філіп. 

Незважаючи на те, що королева забула згадати у вітальній промові принца Гаррі або Меган Маркл, вона сказала про народження своєї нової правнучки Лілібет, яка отримала ім'я як данину пошани Єлизаветі II. 

“Незважаючи на те, що одного знайомого сміху цього року мені та моїй сім'ї не вистачатиме, у нас все одно є шанс згадати та побачити нове захоплення святковим сезоном за допомогою дітей, яких цього року стало на 4 більше”.

Неможливо забути: Єлизавета II згадала принца Філіпа у різдвяному мовленні -Фото 3

Якщо вас бентежить кількість, то згадайте, що окрім Лілібету у 2021 році дітей також народили принцеса Беатріса та її сестра – принцеса Євгенія, а друга дитина з'явилася у сестри Кейт Міддлтон – Піппи. 

"Як і кожна різдвяна історія діти викладають нам урок: народження дитини - новий світанок з невичерпним потенціалом". 

Королева також не забула згадати ризики гучних святкувань, помітивши, що під час пандемії вони не можуть бути такими ж масштабними, як звичайно, але це зовсім не привід, щоб відмовлятися від безлічі традицій. 

Поки ми знаємо мотив різдвяних пісень, прикрашаємо ялинку, отримуємо подарунки, дивимося улюблені фільми, кінцівки яких ми добре знаємо, доти і триває різдвяний настрій. Не дивно, що багато сімей цінують спокій різдвяної рутини”. 

 

Статті на тему