UA
RU

Ніно Катамадзе: “Слава Україні, це — Слава Сакартвело! Перемога України — це перемога Сакартвело!”

Редагувати переклад
У КВЦ “Парковий” з аншлагом пройшли благодійні концерти видатної грузинської джазової співачки
 Ніно Катамадзе
. В програмі виступу Ніно були як її зіркові хіти “Once In The Street”, “Olei”, так і зовсім нові пісні, що захопили публіку. Особливим моментом стало виконання “Чорнобривців” в оригінальному аранжуванні  - єдина пісня в репертуарі співачки, яку вона виконує українською, що дуже розчулило всіх присутніх.
 

Ніно Катамадзе: “Слава Україні, це Слава Сакартвело! Перемога України – це перемога Сакартвело!”-Фото 1

Зірка з задоволенням спілкувалась з гостями, кружляла залом і запрошувала публіку заспівати з нею. На один з концертів Ніно завітала Джамала, з якою її пов’язує давнішня дружба. Ніно зійшла зі сцени до Джамали і публіка насолоджувалась віртуозним та дуже щирим джем-сейшеном від двох дів, а потім українська співачка перехопила ініціативу, заспівавши: “Ніно, люблю тебе” і “Ніно, ми всі любимо тебе” — і тут її підтримав весь зал.  

Ніно Катамадзе: “Слава Україні, це Слава Сакартвело! Перемога України – це перемога Сакартвело!”-Фото 2

Відкривала концерти Наталія Накопія (Natalia Nakopia), молода грузинська співачка. Її виступ став приємним сюрпризом для глядачів, її дуже тепло приймала публіка. Наталія пише кількома мовами, включаючи грузинську та англійську. Її музика – це цікаве поєднання різних жанрів і стилів — суміш сучасного ритм-енд-блюзу, поп-музики, грузинської та іноземної народної музики.

"Для мене дуже важливо бути тут і виступити зі своїм першим концертом в Україні, бо так я можу продемонструвати все своє кохання та підтримку Україні. Була тут не раз у Києві, у Львові, Одесі – це моя улюблена країна ”, — поділилась Наталія.

Ніно Катамадзе: “Слава Україні, це Слава Сакартвело! Перемога України – це перемога Сакартвело!”-Фото 3

Під час концертів проводились благодійні аукціони, на яких було зібрано понад 150 000 грн. Серед лотів на аукціоні був і грузинський прапор з підписом співачки, грузинські напої та смаколики. Ці гроші та частина коштів з концертів будуть спрямовані у БФ «За Луганщину» та ГО «ВПО України» та підуть на допомогу військовим грузинського легіону, які боронять Україну, та реконструкцію квартир для родин з Бахмута та Луганщини.  

"Я шукаю слова, щоб вони були наповнені любов’ю, яку мене просили передати вам мої друзі, вся Грузія, вся Сакартвело, щоб ви завжди знали — ми поряд! Для нас — Слава Україні, це — Слава Сакартвело! Перемога України — це перемога Сакартвело! ”, — Ніно Катамадзе звернулася до українців в кінці другого концерту.

Серед гостей Ніно на концерті були представники Грузинського легіону, що воюють на фронті за Україну проти російських окупантів. Вона гаряче привітала їх зі сцени. Також, в залі були присутні воїни ЗСУ, волонтери, переселенці, медики, Олег Скрипка (який також надав лоти для аукціону) та відомий грузинський бізнесмен та меценат Коба Накопія.     

Ніно Катамадзе: “Слава Україні, це Слава Сакартвело! Перемога України – це перемога Сакартвело!”-Фото 4

Ніно Катамадзе: “Слава Україні, це Слава Сакартвело! Перемога України – це перемога Сакартвело!”-Фото 5

Ніно Катамадзе: “Слава Україні, це Слава Сакартвело! Перемога України – це перемога Сакартвело!”-Фото 6

Ніно Катамадзе: “Слава Україні, це Слава Сакартвело! Перемога України – це перемога Сакартвело!”-Фото 7

Читайте також: SMALL TALK: ALYONA ALYONA ПРО «СВОЇХ» ЛЮДЕЙ ТА КОХАННЯ НА ВІДСТАНІ  

Статті на тему