UA
RU

Ніжність весни у колекції фарфору Maria Didkovskaya Х Ganka for Citronelle

Редагувати переклад
Весняна колекція тарілок створена ексклюзивно для ресторану Citronelle у колаборації бренду посуду та декору Ganka for Home та Марії Дідковської.

Ganka for Home

Ідея створення посуду народилася через прагнення повернутися до традиції збиратися всією сім'єю за столом і зберігати предмети, які передаватимеш у спадок з особливими спогадами.

Перші весняні квіти — ніжні проліски та приваблива мімоза, яка є символом весни у Франції, вдохновили створення весняної колекції. Проліски та мімозу внесено до Червоної книги рідкісних рослин, тому ми закликаємо милуватися ними на порцеляні та продовжити життя рослин. 

Всі ескізи та малюнок зроблені хенд мейд, а сама тарілка виготовлена ​​з білої, високоякісної фарфору. Посуд не тільки декоративний, але й функціональний - придатний до кадентичного використання. Наші тарілки не бояться царапин від столових приборів, їх можна мити у посудомийній машині.

 

мімоза

Цитронель

Марія Дідковська

Весняна колекція посуд є другою із сезонних серій. Вона прикрасить будь-яку трапезу, створюючи приємну атмосферу та особливий святковий настрій. Колекція складається з 100-ти екземплярів, з цим дизайном і сюжетом більше не буде повторюватися.

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТИ: ОЛЬГА ЧЕВГАНЮК, СПІВЗАСНОВНИЦЯ ЗООЗАХІСНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ UANIMALS

Статті на тему