UA
RU

Номінанти на Оскар 2021: Реакції акторів, яких відзначила Кіноакадемія

Найзворушливіші та пронизливі повідомлення тих, хто готується отримати свої перші нагороди.

У понеділок 15 березня Нік Джонас та Приянка Чопра оголосили номінантів премії «Оскар» 2021 року, серед яких такі зірки, як Гері Олдман, Аманда Сейфрід та Глен Клоуз, а також новачки – Емеральд Феннелл, Андра Дей, Девід Калуя та провід.

Маловідомий актор та виконавець Леслі Одом-молодший отримав не одну, а одразу дві номінації – як найкращий актор другого плану за участь у картині «Одна ніч у Майамі», а також за найкращу оригінальну пісню. Під час дзвінка в ефірі шоу «Доброго ранку, Америка» Леслі зізнався, що почувається чудово, адже він лише прокинувся у своєму будинку в Лос-Анджелесі, і одразу дізнався про чудові новини.

Іншою знаковою номінанткою 2021 стала Емеральд Феннелл, яку багато хто знає як Каміллу Паркер-Боулз із серіалу «Корона». Цього разу дівчина була номінована за найкращу режисуру та оригінальний сценарій. Її картина «Дівчина, яка подає надії» З Кері Малліган у головній ролі – один із явних претендентів у кількох номінаціях.

Номінанти на Оскар 2021: Реакції акторів, яких відзначила Кіноакадемія-Фото 1

Аманда Сейфрід

«Працювати з Девідом Фінчером над «Манком» було найвищою точкою в моїй кар'єрі, а бути відзначеною Академією за досвід, який приніс мені радість та відчуття наповнення – здається сюрреалістичним. Я не можу віддячити Девіда достатньо за те, що довірив мені цю роль і за честь уявити світ Меріон Девіс, яку я дізналася. Познайомитися з цією блискучою, скромною жінкою та допомогти відновити її спадщину було справжнім привілеєм. Вітаю Девіда, Гері та всю команду «Манка» — ваша пишнота не залишилася непоміченою, і я задоволена тим, що можу розділити з вами це визнання».

Номінанти на Оскар 2021: Реакції акторів, яких відзначила Кіноакадемія-Фото 2

Девід Калуя

«Глава організації «Чорні пантери» Фред Хемптон був світлом, маяком, який особливо підсвічував усе, чого торкався за допомогою його приголомшливого послання. Він міг командувати та зачаровувати світову аудиторію з однаковим успіхом. Він створив стратегії, які підтримували темношкірих, але також поєднували інші спільноти за допомогою його посмішки, розуму, пристрасті та любові. Сьогодні я задоволений тим, що був номінований за зображення людини, яку я глибоко поважаю, і стопами яких слідую. З благословення сім'ї Фреда Хемптона, а також завдяки підтримці команди, я став втіленням Фреда, чий дух у часи нерівності та несправедливості нам потрібний найбільше. Я дякую своїм колегам-номінантам за їхню вражаючу роботу. Бути поміченим та відзначеним моїми колегами з Академії кінематографічних мистецтв неймовірно почесно, і я дуже вдячний». 

Читай також: Про що розмова: Принц Гаррі особисто поспілкувався з Вільямом та Чарльзом

Номінанти на Оскар 2021: Реакції акторів, яких відзначила Кіноакадемія-Фото 3

Саша Барон Коен

«Я неймовірно вдячний Академії за обидві номінації. Насамперед, дякую команді фільму «Суд над чиказькою сімкою» — я б не був у даному положенні, якби не блискучість Аарона Соркіна та неймовірно крута команда акторів, якою він нас оточив. Також я вдячний Академії за номінацію «Борату» — вдруге за найкращий адаптований сценарій. І, звичайно, я вітаю Марію Бакалову із її номінацією. І команда, і актори на свій страх і ризик створили цей фільм, але ми вірили у глибокий меседж картини, який розкриває небезпеку колишнього керівництва, але також наголошує на доброті простих людей. Тому що, по суті, ми всі однакові, як слушно продемонстрував Руді Джуліані у готельному номері».

Номінанти на Оскар 2021: Реакції акторів, яких відзначила Кіноакадемія-Фото 4

Марія Бакалова

"Нічого собі! Дякую, Академія за таку честь. Я справді не можу в це повірити. Почути своє ім'я у компанії цих чудових жінок та їх чудових героїнь – мрія, яка стала реальністю. Я така вдячна Саша Барон Коену та моєю сім'єю картини «Борат». Вітаю їх із номінацією за найкращий адаптований сценарій».

Номінанти на Оскар 2021: Реакції акторів, яких відзначила Кіноакадемія-Фото 5

Емеральд Феннелл

«Так горда, і вдячна кожній людині, яка працювала над цим фільмом. Не перестаю плакати».

Номінанти на Оскар 2021: Реакції акторів, яких відзначила Кіноакадемія-Фото 6

Хлоя Чжао

«Я так вражена нашими номінаціями. Дякую, Академіє. Я така рада, що пройшла цей шлях зі своєю талановитою командою, і зустріла так багато приголомшливих людей, які щедро ділилися своїми історіями. Дуже дякую вам за те, що визнали мій фільм, який так близький моєму серцю».

Статті на тему