UA
RU

Нова рубрика: Moodboard Влада Ситника

Редагувати переклад
Герої нової рубрики Moodboard розповідають про маленькі відкриття та останні тренди, які важливі для них. Співак Влад Ситник напередодні Дня народження відповів на запитання Marie Claire.

Головна подія. Безумовно, це Олімпіада в Токіо. Цього року вона стала особливою, тому що вперше в історії була перенесена на рік. Мені здається, це не просто спортивна подія світового масштабу. Якщо зважити на все те, що відбувається у світі, всі важкі події пов'язані з пандемією, міжнародними конфліктами, природними катаклізмами, воно об'єднує всі країни під єдиним прапором Олімпійських ігор. І не дивлячись на дух змагань, дарує відчуття єдності, не дарма цього року девізом олімпіади став вислів «Швидше, вище, сильніше — разом».

Нова рубрика: Moodboard Влада Ситника-Фото 1

Герой тижня. На мою думку, це Олімпійський чемпіон Жан Беленюк — він справді викликає повагу. І не лише тому, що став єдиним володарем золотої медалі для України, але насамперед своїм прагненням і рухом до своєї мрії. Минулої Олімпіади він обіцяв змінити срібло на золото і йому це вийшло. Я розумію, наскільки це нелегка праця. Упевнений для багатьох молодих хлопців, він стане прикладом того, що ніколи не варто здаватися, сьогодні ти другий, а завтра вже перший.

Нова рубрика: Moodboard Влада Ситника-Фото 2

Бренд, який надихнув. Мене не перестає дивувати та надихати Ілон Маск та його компанія SpaceX. Щодня вони створюють новий світ та змінюють уявлення людства про реальність. З останнього: хто б міг ще вчора подумати про рекламу у космосі? Та й сам Маск заробив неймовірний вплив у світі — одним своїм постом у Твіттері він може обвалити чи підвищити акції практично будь-якої компанії у кілька разів, а колись давно він був простим мрійником, як і багато хто з нас.

Який ролик на YouTube переглянув кілька разів, і не факт, що не переглянеш ще 10 разів. Я не мало часу проводжу на YouTube, але не зациклююсь на якихось певних роликах. Багато дивлюся музичного матеріалу, відстежую тренди, політичний контент. Часто дивлюся змішані єдиноборства, цікаві боксерські поєдинки і, до речі, їх можу переглядати по кілька разів. А взагалі, найчастіше переглядаю різні фільми, їх багато, один з таких — «Суддя».

Що потрібно почати читати, дивитися, вивчати вже сьогодні, бо завтра це робитимуть усе? У реаліях, коли всі можливості знаходяться на відстані витягнутої руки, вже зараз потрібно вивчати якомога більше мов, тому що світ комунікацій розвивається настільки швидко, що без мовних знань буде важко у світі інтернет-технологій та інтернет-бізнесу. Особисто я зараз надолужую втрачене, підтягую знання англійської, а потім хотів би вивчити китайську мову.

Нова рубрика: Moodboard Влада Ситника-Фото 3

На кого треба сьогодні підписатися у соцмережах. На людей, які несуть щось фундаментальне та є прикладом для багатьох. Наприклад, я підписаний на: @margulan_seissembai, @chernyak_yevgeny, @johnwilliams.music, @theofficialsting

Важлива звичка, яку варто розпочати розвивати вже сьогодні. Прокидатися якомога раніше. Чесно зізнаюся, у мене поки що це слабко виходить.

Читайте також: НОВА РУБРИКА: MOODBOARD ВІРИ БРЕЖНЕВОЇ 

Фото: надані прес-службою

 

Статті на тему