UA
RU

Новий фільм Франсуа Озона «Мій Злочин» вийде у кіно наприкінці квітня

27 квітня в українських кінотеатрах вийде стрічка «Мій злочин». Автор сценарію та режиссер Франсуа Озон, відомий своїми роботами "8 жінок", "З божої волі" та "Підвійний коханець".

Новий фільм Франсуа Озона «Мій Злочин» вийде у кіно наприкінці квітня-Фото 1

Події фільму розгортаються в Парижі 1930-х років. Вродливу молоду актрису звинувачують у вбивстві відомого продюсера. Її подруга-юристка допомагає дівчині виправдатися завдяки версії про самозахист. Розпочинається нове життя, сповнене слави та успіху, але з часом правда викривається.

Головні ролі виконали нові зірки французького кіно: Надя Терешкевич — найперспективніша актриса 2023 року за версією Премії Сезар, а також номінантка на цю премію Ребека Мардер. Акторський склад доповнили номінантка «Оскару» та двічі найкраща актриса Каннського фестивалю Ізабель Юппер («Вона», «Піаністка») та володарі Премій «Сезар» Фабріс Лукіні («Мольєр», «У Будинку»), Дені Бун («Від сім'» ї не втечеш», «Візьми мене штурмом»), Андре Дюссольє («Незавершений роман»).

Новий фільм Франсуа Озона «Мій Злочин» вийде у кіно наприкінці квітня-Фото 2

Новий фільм Франсуа Озона «Мій Злочин» вийде у кіно наприкінці квітня-Фото 3

Новий фільм Франсуа Озона «Мій Злочин» вийде у кіно наприкінці квітня-Фото 4

Картина натхненна п’єсою «Мій злочин» 1934 року Жоржа Берра та Луї Вернейля, яка була екранізована вже двічі в американському кінематографі («Справжня сповідь» 1937, «Перехрести моє серце» 1946).

Стрічка «Мій злочин» вийде на великі екрани українських кінотеатрів 27 квітня.

Читайте також: ІНТЕРВ’Ю ІЗАБЕЛЬ АДЖАНІ ПРО ФІЛЬМ «МАСКАРАД», СТЕРВОЗНІСТЬ, СЕКС ТА ЕЙДЖИЗМ  

Статті на тему