UA
  RU

  Новий ностальгічний трек гурту Latexfauna про кризу середнього віку

  Редагувати переклад
  Новий сумний трек від LATEXFAUNA. 

  Новий ностальгічний трек гурту Latexfauna про кризу середнього віку-Фото 1


  Замість великого концерту у Києві, який перенесли через карантин, 27 березня гурт Latexfauna вирішив випустити новий трек. Сумна та ностальгічна «Косатка» сподобається всім, хто хотів потанцювати під пісні LATEXFAUNA, а замість цього сидіти вдома, а також усім, хто відчуває кризу.

  Читайте також: Розвіяти тугу: нові музичні альбоми


  «Косатка» — перша пісня, записана з новим гітаристом гурту Іллею Случанком. Її гурт посвятив чоловікам, що зустрічають свій кризу. Багато досягають усього, за чим гналися. Та куди ж поділася та безпричинна радість, яка супроводжувала нас у безгрошівній юності, коли ми вміли насолоджувалися самим лише полум'ям багаття, що розводили на піках рожевих та теплих скель?

  LATEXFAUNA - київський гурт, який пише пісні на суржику. Соліст колективу – Дмитро Зезюлін – вже розповідав нам у інтерв'ю, чому тексти саме такі, якими ми їх видим, про небажання колись бути учасником «Євробачення» та багато іншого. 

  Щоб не сумувати на карантині або через кризу середнього віку, читайте інтерв'ю та паралельно слухайте нову пісню «Косатка». 


  Статті на тему