Edit page title Нова неделя: online-події 5-9 квітня
Edit meta description Нова неделя: online-події 5-9 квітня - Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Нова неделя: online-події 5-9 квітня

Редагувати переклад
Черговий локдаун поставив на паузу повноцінну роботу культурних закладів: знову відсутнє живе спілкування, зустрічі зі глядачами та емоції наживо. Театри, музеї перейшли у звичний останній час онлайн - формат і підготували програму для всіх бажаючих. Отже, протягом 05 – 09 квітнявідбудуться наступні заходи. 

Відеовистава «Шинель» проекту «Театр 360 градусів», онлайн

01 – 10 квітня

вистава Шинель

Інноваційний арт – проект, що знімає відеоверсії театральних постановок з використанням сучасних саунд – ефектів, нещодавно ставши лауреатом театральної премії у номінації «Подія року». Друга безкоштовна прем'єра проекту — відеовистава «Шинель» за мотивами повісті Миколи Гоголя. Вистава має соціальний контекст та в особі «маленької людини» Акакія Башмачкіна порушує проблему соціальної адаптації людини з порушеннями в суспільстві. Відомо, що проект, крім просвітницької діяльності, спільно з громадською організацією «Бачити серцем» допомагає дітям, підліткам та молодим людям з комплексним порушенням розвитку.

Читайте також: SMALL TALK: ДАША МАЛАХОВА, НАТАЛІЯ ЧИЖОВА, ПРОДЮСЕРКИ ПРОЕКТУ «ТЕАТР 360 ГРАДУСІВ»  

Виставка Олесі Трофименко «Сховане», галерея «Поради команди Голий Кімната»

12 березня – 17 квітня

Олеся Трофименко

Персональна виставка Олесі Трофименко представляє серію робіт, у яких живописні полотна поєднані з вишивкою. За основу художниця взяла фотографії друзів та знайомих, звернувшись до власних архівів, світлин із соціальних мереж, телебачення. Шкіряне висите полотно – то, наче, кадр з фільму. І не дивно, адже зараз Олеся працює у великих кінопроектах як художниця – постановниця.

Музичні та літературні онлайн — перформанси до персональної виставки Нікіті Кадана «Камінь б'є камінь», PinchukArtCentre

07 квітня – 02 червня

Микита Кадан

Фото: Максим Білоусов

Наприкінці лютого відкриття PinchukArtCentre було відзначено одразу трьома виставками, серед яких — «Камінь б'є камінь» Нікіті Кадана. Тема виставки пов'язана з історичним минулим України, ідеологією та політичним насильством. PinchukArtCentre починає цикл онлайн — перформансів письменників та музикантів, власні твори яких вступають у діалог з виставкою. Вони проходитимуть двічі на місяць на фейсбуці та ютуб – каналі арт – центрі.

Читайте також: SMALL TALK: НІКІТА КАДАН, ХУДОЖНИК 

Онлайн - ввиставка «Шкіридень. Мистецтво. Солідарність. Опір », Містецький арсенал

25 березня – 04 травня 

група "Бергамот". "Flight"

Фото: Олександр Попенко

До Дня Волі в Білорусі відкрито широкомасштабну виставку білоруських художників, присвячену протестному руху під час тогорічних президентських виборів у країні. Свою громадянську позицію митці відобразили у картинах, плакатах, перфомансах. Роботи художників ставали символом протесту та незгоди з існуючою політичною ситуацією в Білорусі. За словами одного з співкураторів проекту, виставка є безпосереднім продовженням боротьби протестувальників і сподівань на мирні прогресивні перетворення у Білорусі.

Автор: Катерина Семенова

Фото взяті з сайтів організаторів заходів

Читайте також: SMALL TALK: АНТАНІНА СТЄБУР, СПІВКУРАТОРКА ВИСТАВКИ МІСТОЦЬКОГО АРСЕНАЛУ “КОЖНІ ДЕНЬ. МІСЦЕ. СОЛІДАРНІСТЬ. ПРОТИ”

Статті на тему