UA
RU

Нова неделя: Події 15-19 березня

Редагувати переклад
Життя Києва в плані відпочинку пропонує обрати зручну для відвідувача годину та місце для візиту культурних заходів, які відбудуться протягом 15 – 19 березня.

Проект «Спокуси Ієронімуса Босха ІІ. Дослідження та реставрація», музей Ханенків

5 березня – 30 квітня

Проект «Спокуси Ієронімуса Босха ІІ. Дослідження та реставрація»

 Протягом п'яти років відбувалася реставрація триптиху «Спокуса Святого Антонія», що представлена ​​в музеї Ханенків. Основою для створення став сюжет із літератури Середньовіччя про страшні спокуси, які зазнавши Святий Антоній у єгипетській пустелі. У ході дослідження з'ясувалося, що репліку картини, яку купив український колекціонер Богдан Ханенко, було зроблено невдовзі після смерті Босха учнями його майстерні. Саме копія твору, яка експонується у Києві, вважається найближчою до оригіналу.

Фотовиставка «СПЕКТР», Київський музей

12 березня – 10 квітня

Фотовиставка "СПЕКТР"

Виставку своїх робіт з позначкою 18+ представляє український фотограф Олександр Ліщинський. У своїй творчості автор завжди фокусується на красі людського тіла. Оголені тіла фотограф перетворює на різноманітні композиції за допомогою яскравої палітри відтінків, що у свою чергу викликають у глядача повний спектр почуттів та асоціацій.

Вистава «Про що мовчати жінки», Freedom Hall

Розділ 15

Про що мовчати жінки

Якщо вважаєте, що понеділок слід розпочати на високій ноті, то гарний настрій вам забезпечить ця детективна історія. Діючі особи — п'ять жінок та один чоловік, детектив із поліцейського управління. Перед ним постає непроста справа – з'ясувати, про що мовчати п'ять чарівних дам, адже саме серед них ховається вбивця. Детективу треба шанобливо зосередитися, щоб зіставити всі факти та показання, але слідству постійно чинити перепони неперевершена жіноча логіка.

Читайте також: ПРО ЩО ЖІНКА МОВЧИТИ: ОЛЬГА ЧЕВГАНЮК, СПІВЗАСНОВНИЦЯ ЗООЗАХІСНОЇ ГРОМАДСЬКОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ UANIMALS

Фільм «Дом моди Кардена», кінотеатр КІНО42

Розділ 17

Документальний фільм є особистою розповіддю легендарного дизайнера про свою життя та історію успіху модної імперії. П'єр Карден завжди був новатором у фешн – індустрії: він першим вирішив, що мода не може обмежуватися лише заможними клієнтками кутюрних ательє, вона повинна бути доступною для всіх. Багатогранність таланту дозволила Кардену створити свій бренд, який став знаком якості у всьому світі.

Шоу «Лебедине озеро – 3D».

Розділ 18

Шоу "Лебедине озеро - 3D"

Вперше у глядачів є можливість побачити подію такого масштабу – балет «Лебедине озеро» у форматі 3D, де поєднані класична хореографія та мультимедійні декорації. Шоу проходитиме у супроводі оркестру, в ньому беруть участь провідні артисти українського балету. За допомогою сучасних технологій художній керівник проекту, заслужений артист України Руслан Бенціанов, прагне залучити молодь до мистецтва та зробити його більш доступним для сприйняття.

Автор: Катерина Семенова

Фото взяті з сайтів організаторів заходів

Читайте також: ВЕЛИКА МАЛЕНЬКА ПОДОРОЖ

Статті на тему