UA
RU

Нова неделя: Події 8-12 березня

Неділя починається з 8 березня, святкувати цю дату або ігнорувати як умовність вирішує кожен для себе, а ми пропонуємо до вашої уваги культурні заходи, що відбудуться 08 – 12 березня.

Нова неделя: Події 8-12 березня-Фото 1

  • Kyiv Symphony Orchestra – Just a Spring Concert, готель Hilton Kyiv

8 березня

Провести вечір у романтичній атмосфері запрошує Kyiv Symphony Orchestra, музыканты якого вибрали свої улюблені хіти для святкової програми. Він має багаторічну історію та статус реформатора у світі класичного концерту. У виконанні Великого симфонічного оркестру під орудою диригента Антона Єрецького звучатимуть найкращі твори легендарних композиторів.

Нова неделя: Події 8-12 березня-Фото 2

  • Виставка "Eternal Values", FORSA Gallery

04 – 30 березня

Новий виставковий сезон галереї відкриває арт – колаборація відомих українських митців. Як зазначає кураторка виставки Аліса Нананова, інтерес до робіт цих авторів зростає не лише з боку публики, а й відомих колекціонерів мистецтва. Так, Руслан Тремба презентує свої картини з нової серії «Мій реалізм», що мають дзеркальну поверхню та створюють ефект «присутності» в них. Лесь Панчишин експонує живопис, головними символами якого стали Ліс та Коло. Скульптуру представляє Володимир Кочмар, яка, за словами автора, є джерелом духовної енергії.

Нова неделя: Події 8-12 березня-Фото 3

  • Арт – проект «Семантичний рай. Петро Бевза/ Тарас Шевченко», Національний музей Тараса Шевченка

03 - 28 березня

Широкій громадськості відомо, що Тарас Шевченко окрім поетичного дару, мав талант художника. Мистецький проект представляє його твори у діалозі з живописом Петра Бевзі, художником сучасності. За основу вибрано акварелі та малюнки письменника в період його заслання, які поділені відповідно за трьома напрямками: «Виклик-відповідь», «Мангішлацький сад» та «Світло».

Читай також: Хто під маскою: Актори, які зважилися зіграти невластиві їм ролі

Нова неделя: Події 8-12 березня-Фото 4

  • Фільм «Мій рік у Нью-Йорку», кінотеатр «Оскар» у ТРЦ «Gulliver»

10 березня

Молода поетеса Джоан, приїхавши до Нью-Йорка, влаштовується до літературного агентства, що очолює Маргарет Ракофф. Роль стервезної шефіні виконує неперевершена Сігурні Уівер, образ у фільмі якої порівнюють із Мірандою Прістлі із «Диявол носити Prada». Клієнтом агентства є письменник Джером Селінджер та завдання Джоан – відповідати на листи його прихильників зі всього світу. Проте творчі амбіції та мрія стати письменницею схиляють Джоан порушити встановлений протокол формальних відповідей.

Нова неделя: Події 8-12 березня-Фото 5

  • Вистава "Фальшива нота", Національний академічний театр російської драмі ім. Лесі Українки

11 березня

Вистава у постановці Михайла Резніковича, яку нещодавно відвідав Міністр культури України, не залишить байдужим жодного глядача. На сцені відбувається зустріч всесвітньо відомого диригента Міллера та його шанувальника Дінкеля. Спочатку все здається досить очевидним: автограф, фото на згадку від кумира. Але потім стає зрозуміло, що зустріч ця невипадкова і фанат знає таємницю маєстро, яка мучила його довгі роки.

Нова неделя: Події 8-12 березня-Фото 6

  • Виставка «Яблуневоцвітно», Музей – квартира Павла Тичині

12 березня – 04 квітня
8-12 
До 130-річчя з Дня народження українського поета Павла Тичини експонуються твори митців, серед яких як і досвідчені майстри, так і початківці. Тема для творчості — весна та жіночість, що оспівувалися у віршах поета. Втіленням їх може бути весняний краєвид, натюрморт, птиці і навіть жіноче ню… Автори з п'яти міст країни представлятимуть роботи з використанням різноманітних графічних технік — справжнє свято для поціновувачів мистецтва.

Автор: Катерина Семенова

Фото взяті з сайтів організаторів заходів

Статті на тему