UA
RU

Новий youtube-канал PERSONA: Поговоримо про рівноправність та сексуальне освіту

Редагувати переклад
16 квітня стартував новий український youtube-канал PERSONA, присвячений темам рівноправності, сексуальної освіти та психології.
Новий youtube-канал PERSONA: Поговоримо про рівноправність та сексуальне освіту-Фото 1

Оля Котрус

Засновниця проекту — письменниця Оля Котрус, яка вже давно висвітлює проблематику фемінізму та інші актуальні теми на своїй сторінці в Instagram.

Читай також: Про що говорили принци Вільям і Гаррі на похороні Філіпа - відповідає читець по губах 

«Канал став логічним продовженням того, за що я вболіваю років із 25. В інстаграм-постах мені стало тісно, ​​і я захотіла перейти на youtube. Контентом на подібну тематику я цікавлюся вже років 7. І переважно раніше мене не влаштовували дві крайності — або це нудна і суха академічна подача, або навпаки — поверхнева. За останні пару років усе дуже змінилося – табу стає все менше, а голосів – більше. І мені приємно, що ми з дівчатами тепер входимо до їхнього числа».

Новий youtube-канал PERSONA: Поговоримо про рівноправність та сексуальне освіту-Фото 2

Лєра Кваснєвська

Співведучі Олі на каналі — авторка письменницького курсу Writy Лєра Кваснєвська та контент-менеджерка Настя Мозгова. Кожен епізод передбачає наявність ще одного гостя — експерта або людини з конкретним досвідом, що відповідає темі.

Новий youtube-канал PERSONA: Поговоримо про рівноправність та сексуальне освіту-Фото 3

Настя Мозгова

Заголовок першого випуску "Як стають феміністками" в цілому говорити сам за себе.

«Ми хотіли з самого початку позначити свою позицію для аудиторії і показати, що нічого страшного в слові на букву Ф немає, а ми прийшли зі світом, гумором і бажанням змінити стан речей на краще».

Статті на тему