UA
RU

Нове місце: готель "Wine and Pillow" by Frapolli

Редагувати переклад
"Wine and Pillow" by Frapolli - новий сучасний готель мережі "Frapolli hotel group", молодший брат уподобаного одеситам та гостям міста, готелю "Frapolli 21".

Нове місце: готель "Wine and Pillow" by Frapolli-Фото 1

Знаменита пам'ятка архітектури, будинок Фелікса Дерібаса, збудований за проектом відомого архітектора Франца Фраполі. Після — колишня канцелярія генерал-губернатора Одеси М. С. Воронцова, та сама, де у 1823 році під час свого перебування в Одесі працював видатний письменник О. С. Пушкін. Так-так, ви житимете там, де коротав свої трудові будні ексцентричний і такий закоханий Олександр Сергійович! Саме звідси після роботи він йшов за улюбленими устрицями до ресторатора Отона на інший кінець Дерибасівської.

Нове місце: готель "Wine and Pillow" by Frapolli-Фото 2

На першому поверсі Wine & Pillow Hotel розташований невеликий, але дуже затишний лобі-бар, де 24/7 можна випити іноземні та місцеві вина, філіжанку ароматної кави або блакитну матчу, підкріпитися фірмовими закусками, десертами та бельгійськими вафлями. Третій поверх обладнаний спеціальною зоною для куріння, а на мінус-першому поверсі — автентичний винний льох чекає на всіх бажаючих на винні дегустації. 

Нове місце: готель "Wine and Pillow" by Frapolli-Фото 3

У вашому розпорядженні 16 номерів, для найкомфортнішого відпочинку і незабутніх спогадів, частина номерів мають розкішний вид на головні визначні пам'ятки міста - Дерибасівську, Міськсад, 12-е стілець і Пасаж.

Кожен з номерів підходить як для одномісного, так і двомісного розміщення. На ваш вибір ми надамо ліжко типу King Size або Twin. Також є номери категорії «Family», які розраховані на сім'ю із 4-х осіб. 

Наш готель створений, щоб передати одеське дружелюбність, забезпечити відмінний сервіс і прикрасити відпочинок гостей з тієї самої хвилини, як вони переступлять наш поріг. А приголомшливе розташування та стильний інтер'єр лише допомагають посилити гарні враження від подорожі до Одеси!

[mc_gallery id=160062]

Wine&Pillow Hotel by Frapolli

Одеса, вул. Дерибасівська, 26

+ 38 048 750 21 22

+ 3 8067 296 49 15

wine.pillow.hotel@gmail.com

winepillow-hotel.com

Instagram: wine_pillow_hotel

Статті на тему