UA
RU

Нова сукня короля: Джонні Депп отримав роль у першому проекті після скандалу 

Редагувати переклад

Опальному голлівудському актору запропонували зіграти Людовіка XV. 

Нова сукня короля: Джонні Депп отримав роль у першому проекті після скандалу - Фото 1

Є надія, що кар'єра Джонні Деппа розвиватиметься гідніше, ніж шлях його нового персонажа. 

58-річному Джонні Деппу запропонували зіграти французького монарха - Людовика XV у новому проекті режисера та актриси Майвенн. Це перша роль обвинуваченого в численних аб'юзивних тенденціях по відношенню до своєї колишньої дружини - Ембер Херд актора після суду, скандалу та легальних розглядів. Вибір актора щодо ролі короля у новому французькому проекті досить суперечливий, враховуючи, наскільки потужною є “культура скасування” нашого часу. 

Назва чи сюжет майбутнього фільму все ще є секретною інформацією. Проте, є припущення, що, можливо, проект розповість історію контроверсійного французького монарха, який отримав прізвисько Улюблений. Версальський король-підкаблучник правив країною 59 років – рекордна кількість часу в історії Франції. 

Читай також: Каньє Вест і Джулія Фокс зробили перший вихід на червону килимову доріжку. 

Незважаючи на його гарну репутацію, правління короля закінчилося ганьбою і розпустою, мало чим відрізняючись від режиму його онука та наступника — Людовика XVI, страченого після Французької революції. 

Нова сукня короля: Джонні Депп отримав роль у першому проекті після скандалу - Фото 2

UNSPECIFIED — 16 грудня: Портрет Louis XV з Франції (Versailles, 1710-1774), 1748, pastel by Maurice Quentin de La Tour (1704-1788), 54×64 cm. Париж, Musée Du Louvre (Photo by DeAgostini/Getty Images)

Тим часом режисер Майвен зіграє коханку Любовика XV. Продюсером проекту стануть Паскаль Кочето та Грегуар Сорла. 

Подейкують, що зйомки нового фільму почнуться влітку 2022 року і триватимуть три місяці. За цей час на таких локаціях як Версаль та культові паризькі пейзажі мають розгорнутися повномасштабні дії майбутнього байопіку. 

Нова сукня короля: Джонні Депп отримав роль у першому проекті після скандалу - Фото 3

Французький дім Maiwenn проходить під час скликання фільму «Tralala» на 74-й редакції фестивалю Cannes Film in Cannes, Southern France, on July 13, 2021. (Photo by VALERY HACHE/AFP) Getty Images)

Кар'єра Деппа переживала не найпростіший період останнім часом через скандал про домашнє насильство, в якому його звинуватила Ембер Херд. У 2020 році зірку фільмів Тіма Бертона ввічливо попросили відмовитися від ролі Геллерта Грін-де-Вальда у франшизі "Фантастичні тварюки" після того, як Депп програв суд із таблоїдом Sun, який назвав актора "пбивцем дружин". 

Остання поява в кіно для Деппа була у 2020 році, коли він знявся у проекті Ендрю Левітаса “Мінамата”. Прем'єра фільму відбулася на Берлінському кінофестивалі в лютому 2021 року, втім, думка критиків щодо сюжету та гри Деппа була дуже неоднозначною. 

 

Статті на тему