UA
RU

Новорічна ніч у Майамі та шоу у Нью-Йорку на Таймс-Сквер: MONATIK розпочне 2022 рік у масштабному турі по США

Найзатребуваніший і найвпливовіший артист СНД MONATIK оголосив про третій концертний тур по США.  

 

Новорічна ніч у Майамі та шоу у Нью-Йорку на Таймс-Сквер: MONATIK розпочне 2022 рік у масштабному турі США-Фото 1

Артист, пісні якого звучать на найспекотніших вечірках і стають гімнами днів і ночей мільйонів шанувальників у всьому світі; креатор і новатор, чиї виступи щоразу вражають новою хореографією, найскладнішими яскравими, продуманими до дрібниць перфомансами, приголомшливими костюмами, спецефектами та запаморочливими шоу-моментами, MONATIK оголошує довгоочікувані новини для своїх шанувальників — США 

2022 рік MONATIK почне з властивими тільки йому, такими необхідними для всіх нас зараз позитивними посиланнями та емоціями. У розкладі концертів MONATIK на січень Майамі, Атланта, Х'юстон, Лос-Анджелес, Сіетл, Чикаго та Нью-Йорк! 

Рівно два роки тому шанувальники креатора та новатора зі Штатів уже відчули цю потужну, стильну яскраву енергетику від зустрічі з улюбленим артистом! Це були незабутні шоу, які пройшли з аншлагами – всі квитки розліталися задовго до самого концерту та глядачі хотіли повторити! Команда артиста оголосила новину про те, що з 2022 року ще більше глядачів у різних куточках США зможуть насолодитися виступом улюбленого артиста. Сценічний продакшн live-performance MONATIK, танцювальні вистави, найвищий рівень унікального, сучасного студійного саунд-звучання — всі ці основні складові, які чекають на зустріч із гостями вечора. 

MONATIK: JOMO USA TOUR 2022 XNUMX це оживають на сцені історії улюблених пісень мільйонів слухачів по всьому світу з усіх альбомів. Така довгоочікувана подія, яка нарешті відбудеться! Це магія живого виступу, яка так яскраво поєднує все, що ви відчували, прослуховуючи пісні та переглядаючи кліпи. Це єднання тисяч людей із відкритими серцями в одному ритмі, з великою любов'ю.

Читайте також: Біллі Айліш з'явиться в реміксі картини Тіма Бертона "Кошмар перед Різдвом" 

Стало відомо, що стартує тур MONATIK по Штатах у новорічну ніч у Майамі, а продовжиться в Атланті та Х'юстоні. Також артист відвідає Мекку арт-мистецтва — Лос-Анджелес, де минулого разу став єдиним артистом із СНД, запрошеним особисто до офісу Apple Music. Після сольних шоу в Сіетл і Чикаго, MONATIK відправиться в Нью-Йорк, де завершить тур США масштабним шоу на Таймс-Сквер.

Новорічна ніч у Майамі та шоу у Нью-Йорку на Таймс-Сквер: MONATIK розпочне 2022 рік у масштабному турі США-Фото 2

Квитки на шоу MONATIK у Штатах вже надійшли у продаж на офіційному сайті артиста. Якщо ви не хочете дивитися шоу зі сториз ваших друзів, поспішайте придбати квитки вже зараз. 

Статті на тему