UA
RU

Нові імена: Номінанти на премію "Золотий Глобус" 2022, які вперше отримали визнання 

Редагувати переклад

Зірки "Ігри в кальмара", "Спадкоємців", "Вестсайдської історії" та інших проектів, які мають всі шанси увійти в історію кінематографа. 

Нові імена: Номінанти на премію "Золотий Глобус" 2022, які вперше отримали визнання -Фото 1

Джеремі Стронг 

Складно в це повірити, але зірка "Спадкоємців", проекту, за гру в якому Джеремі Стронг цього разу і був номінований на "Золотий Глобус" 2022, раніше ніколи не був такий честі. Незважаючи на безліч інших добре зіграних персонажів, саме герой Кендалла Роя придбав номінацію для Стронга. І то лише з третього разу. 

Нові імена: Номінанти на премію "Золотий Глобус" 2022, які вперше отримали визнання -Фото 2

Лі Джон Дже 

Дивно було б не побачити імен з хіта 2021 року у списку номінантів на премію “Золотий Глобус” 2022. Зазначимо, що виконавець головної ролі Лі Джон Дже має всі шанси піти з церемонії в січні із заслуженою статуеткою. Корейська гра специфічна, але в ній є свої принади, які анітрохи не суперечать універсальним законам гри кінематографа. 

Нові імена: Номінанти на премію "Золотий Глобус" 2022, які вперше отримали визнання -Фото 3

Омар Сі 

Серіал “Люпен” цього року також став певним чином першовідкривачем. Він протримався кілька місяців на вершині хітпараду "найкращих серіалів Netflix", навіть побивши рекорд "Бріджертонів". Омар Сі гідний статуетки, адже виконав образ шахрая та злодія буквально геніально. 

Нові імена: Номінанти на премію "Золотий Глобус" 2022, які вперше отримали визнання -Фото 4

Рейчел Зеглер 

20-річна актриса, для якої головна роль у Спілберга стала проривом, не лише голосно заявила про себе у 2021 році, а й одразу ж удостоїлася номінації “Золотий Глобус”. Рейчел Зіглер досить грамотно зіграла реінкарнацію Марії у “Вестсайдській історії”, але наскільки саме вона заслуговує на нагороди, треба ще подумати. 

Нові імена: Номінанти на премію "Золотий Глобус" 2022, які вперше отримали визнання -Фото 5

Аріна ДеБос 

І знову прорив, що трапився завдяки “Вестсайдській історії”. Аріана ДеБос непогано втілила образ Аніти на екрані, але до Рити Морено в аналогічному амплуа формату 1961 їй, звичайно, далеко також як "Акулам" до "Ракет". 

Нові імена: Номінанти на премію "Золотий Глобус" 2022, які вперше отримали визнання -Фото 6

Крістен Стюарт 

Так, саме так. Серед усіх фільмів цієї актриси не знайшлося раніше жодного, який міг би стати Стюартом “золотим” у всіх сенсах слова. Незважаючи на високу конкуренцію, підозрюємо, що саме зображення принцеси Діани у фільмі Спенсер дозволить Крістен вийти з гри переможницею. 

Нові імена: Номінанти на премію "Золотий Глобус" 2022, які вперше отримали визнання -Фото 7

Джеймі Дорнан 

Впевнені, Дорнану неприємно розуміти, що його знають лише як Грея з “50 відтінків сірого”. Проте, своїми останніми роботами актор знову і знову доводить, що гідний більшого. За гру у фільмі Кенната Брана "Белфаст" про заворушення, що сталися в столиці Північної Ірландії в 1969 році, Джеймі Дорнан заслужив номінацію в категорії "кращий актор другого плану - драма". 

Читай також: Святкова підготовка: Повторюємо знакові образи героїнь новорічних фільмів.

Нові імена: Номінанти на премію "Золотий Глобус" 2022, які вперше отримали визнання -Фото 8

Мартін Шорт 

Яким було здивування, коли виявилося, що за 40-річну кар'єру Майкл Шорт уперше удостоївся номінації премії “Золотий Глобус” лише у 2021 році. За роль детектива-аматора в серіалі "Вбивства в нашому будинку" актор нарешті отримав визнання. І у нього є всі шанси перемогти у категорії "кращий актор мюзиклу або комедії", але змагатися йому доведеться і з колегою за проектом - Стівом Мартіном. 

Нові імена: Номінанти на премію "Золотий Глобус" 2022, які вперше отримали визнання -Фото 9

Сара Снук 

Настав час “Спадкоємців” – саме так вирішила суддівська колегія “Золотого Глобуса”. Виконавця ролі Шивон Рой лише цього року була визнана за розкішне виконання образу стервозної та жорстокої доньки успішного сімейства. 

Нові імена: Номінанти на премію "Золотий Глобус" 2022, які вперше отримали визнання -Фото 10

Дженніфер Кулідж 

Здається, цього разу оргкомітет “Золотого Глобуса” вирішив згадати всіх незаслужено обділених акторів та акторок. За виконання ролі вітряної, самокритичної та привілейованої Тані Макуейд у серіалі “Білий Лотос” Дженніфер Куллідж вперше за всю кар'єру заслужила на номінацію премії. 

Нові імена: Номінанти на премію "Золотий Глобус" 2022, які вперше отримали визнання -Фото 11

Біллі Крудап 

Потрібно відзначити, що незважаючи на успіх першого сезону "Ранкового шоу", продовження серіалу вийшло ще драматичнішим. І, звичайно, багатьох цікавило питання, коли ж критики відзначать ідеальну гру другорядних акторів, а не лише Джен та Різ. Біллі, який зіграв у шоу харизматичного Корі Елісона, нарешті перервав ланцюг невдач. 

Нові імена: Номінанти на премію "Золотий Глобус" 2022, які вперше отримали визнання -Фото 12

Марк Дюпласс 

І відразу ж за Біллі націлився на "Золотий Глобус" та Марк Дюпласс - виконавець ролі Чарлі-Чіпа у серіалі "Ранкове шоу". Кому ж віддати перевагу? Мабуть, надамо нелегкий вибір оргкомітету премії, а самі краще зайвий раз насолодимось грою обох чоловіків. 

Нові імена: Номінанти на премію "Золотий Глобус" 2022, які вперше отримали визнання -Фото 13

ЕмДжей Родрігес 

Ось зірка удачі зайнялася і для трансгендерної актриси ЕмДжей Родрігес. Її Бланка Євангеліста — один із найпроникливіших персонажів, будь-коли створених в історії телебачення. Сподіваємось, цього разу буде не лише номінація, а й перемога. 

Нові імена: Номінанти на премію "Золотий Глобус" 2022, які вперше отримали визнання -Фото 14

Пол Беттані 

Беттані має номінації Гільди кіноакторів та премії BAFTA, але “Золотий Глобус” ще ніколи не відзначав його талант. До цього року. І все завдяки серіалу "ВандаВіжен" - специфічному, але досить кумедному, а особливо для шанувальників всесвіту "Месників".  

Нові імена: Номінанти на премію "Золотий Глобус" 2022, які вперше отримали визнання -Фото 15

Маргарет Куеллі 

Серіал “Прибиральниця” так сильно сподобався глядачам та критикам, що оминути його увагою “Золотий Глобус” просто не наважився. Не можемо нічого сказати проти ідеї проекту, але ось зайві похвали Куеллі здаються дуже награними. 

Статті на тему