UA
  RU

  Новий альбом Тейлор Свіфт “Red” збільшив кількість продажів червоних помад та шарфів 

  Редагувати переклад
  Фанати співачки в захваті від її пристрасті до яскраво-червоних губ, а також від довгих і заплутаних стосунків з одним певним аксесуаром.  

  Новий альбом Тейлор Свіфт “Red” збільшив кількість продажів червоних помад та шарфів -Фото 1

  "Червоний" сезон стартував, і це доводить аналітика пошукових запитів Google. 

  Відповідно до звіту WWD, який був опублікований у четвер, повторний реліз альбому Тейлор Свіфт "Мережа" створив справжній ажіотаж у мережі. Так, 31-річна багаторазова переможниця “Греммі” змусила пошуковик вибухнути від багатьох запитів у допомозі відшукати найяскравіші символи зі збірки, а також пояснити деякі таємниці та приховані смисли. 

  Так, наприклад, запит "Тейлор Свіфт червоний шарф - значення" став популярнішим на 1, 400 відсотків, а інформація про дві зірки 10-хвилинного відео співачки - Седі Сінк і Ділане О'Брайєні ще ніколи не була така бажана. 

  Вплив Свіфт також досяг і сфери краси. Так, на 800 відсотків популярнішим став запит "яку червону помаду використовує Тейлор Свіфт". Відтінок, що красується на героїні обкладинки альбому, привернув законну увагу фанатів, адже він справді те, що називаються “ідеальним червоним”. 

  Раніше Свіфт та її майк-ап-стиліст Лоррі Терк уже пояснили, які саме помади допоможуть відтворити культовий образ виконавиці. Якщо ви шукаєте ідеальний червоний засіб для губ, то зверніть увагу на такі бренди та їх продукти: Nars Velvet Matte Lip Pencil (тон Dragon Girl) вартістю 21 доларів, MAC Cosmetics Retro Matte Lipstick (тон Ruby Woo) за 19 доларів, а також Sephora Cream Lip Stain Liquid Lipstick (тон Always Red) - 15 доларів.  

  Новий альбом Тейлор Свіфт “Red” збільшив кількість продажів червоних помад та шарфів -Фото 2

  Читай також: Кіану Рівз пожартував, що вже 30 років одружений з Вайноном Райдер 

  Свіфт повторно випустила свій четвертий альбом “Red” 12 листопада після його першого “пришестя” у 2012. Через кілька годин співачка оголосила про дозвіл 13-хвилинного короткого фільму, натхненого 10-хвилинною версією її хіта "All Too Well," який став справжнім хітом другої версії збірки "Red". 

  Приголомшлива короткометражка, знята Ріною Янг, безумовно стала лідером шанувальників творчості Тейлор. За легендою пісня "All Too Well" була написана після важкого розлучення, яке пережила Свіфт більше десятиліття тому. Завдяки яскравій історії ця пісня, безумовно, входить до кращих хітів поп-зірки. 

  У короткометражці юну Тейлор грає Седі Сінк, з якою ми знайомі по ролі у “Дуже дивних справах”, а О'Брайан із “Вовченя” зображує колишнього коханого героїні. Багато фанати Свіфт здогадалися, що швидше за все йдеться про стосунки Тейлор із Джейком Джилленхолом. На це натякає й різниця у віці акторів. Так, Сінк – 19 років, а О'Брайану – 30. Свого часу 20-річна Свіфт зустрічалася з 29-річним Джилленхолом. І ця деталь здається аж надто добре продуманою. 

  Новий альбом Тейлор Свіфт “Red” збільшив кількість продажів червоних помад та шарфів -Фото 3

  Фільм, написаний і спродюсований Свіфт, показує спогади з пісні, а також кілька діалогів, які допомагають зрозуміти і без того складні слова треку. Звичайно, сумнозвісний шарф Тейлор, який Джейк залишив собі після однієї з перших зустрічей, знову з'являється. 

  «З самого початку і до кінця це був якийсь сюрреалістичний досвід, і я така рада, що ми нарешті змогли їм з усіма поділитися», - зазначила Седі Сінк на нью-йоркській прем'єрі. 

  Нагадуємо, що “Red” - другий альбом, який Свіфт довелося заново записувати після суперечок зі своїм колишнім агентом Скутером Брауном, який привласнив собі всі пісні Тейлор, створені дівчиною у співпраці з ним. У квітні було представлено другий реліз “Fearless (Taylor's Version)”. 

   
   

   

  Статті на тему