UA
RU

Новий кліп MONATIK “С.О.В.А?”: Тривимірна комп'ютерна анімація та місто Рітма

Редагувати переклад
Креатор та продюсер музичної корпорації MONATIK занурив у віртуальний світ ритмолова. 
Новий кліп MONATIK “С.О.В.А?”: Тривимірна комп'ютерна анімація та місто Рітма-Фото 1

Instagram/@monatik_official

MONATIK, відомий усім своїм бездоганним художнім смаком та, будучи транслятором сучасного мистецтва, презентував нову відеороботу у мультиплікаційному стилі. Улюблена пісня “С.О.В.А”, що увійшла до третього сольного альбому “LOVE IT ритм”, отримала розвиток у тривимірній комп'ютерній анімації. Реліз відбувся ексклюзивно на міжнародній конференції для діячів індустрії моди, бізнесу, творчості та мистецтва – VOGUE UA Conference. 

Своє прочитання зрежисував 2D та 3D-ілюстратор ELLS WAKE. Усередині відео моделюються прості та складні фігури з посиланнями на творчість артиста, є віртуальне освітлення, матеріали та діють закони фізики. Загалом у відеороботі було анімовано понад тисячу кадрів. 

Читайте також: Кровавий хорор: Lady Aphina презентує дебютний сингл та кліп

Сам MONATIK зізнається, що головний ідейний шлях пісні — внутрішня сила людини, яка навчилася бути сильнішою за емоції розчарування в людях. Про це він поділився у своєму блозі Instagram: 

Я став Совою. Ненавмисно, не за власним бажанням. Просто вночі відучили спати думки, що приходять постійно. Їхній особливий потік відбувається, коли стемніє. Вони змушують поневірятися у пошуках відповідей, самопізнання, пізнання людей загалом… І пісні дарують. Згодом розумієш, що найбільше щастя у житті — це люди.

- каже виконавець.

«Найбільше розчарування, як не дивно, теж вони… Можуть підняти, надихнути любов'ю, словами, поглядом… І водночас принизити, забити в кут і миттю зіпсувати внутрішній світ. Інтонацією, пліткою, брехнею... Дарують надію на завтра, потім крадуть нашу молодість забиваючи її на страх, який перетворюється на звичку зробити крок назустріч мрії.»

Велика сила людини і стати сильнішою за це — головний ідейний шлях пісні. Вона викликана емоціями другим, емоціями розчарування. Такі пісні теж потрібні, щоб сфотографувати, запам'ятати і ставати сильнішими. Щоразу прослуховуючи її, при необхідності. 

«Чим старші ми стаємо, тим частіше ловимо себе на думці, що багато людей поводяться якось не по-людськи. Як тварини їй Богу. Намагаються вкусити, відкусити, нашкодити, отримуючи від цього справжню, нелюдську насолоду. У такі моменти хочеться стати совою: не бігти крізь дерева, не мудрі, а з вовками, що причаїлися... і летіти над ними. Стати вищим, сильнішим, швидше. Побачити світло у темному кам'яному лісі, чітко та ясно.

Коли вони брешуть гострими зубами, поклацюючи за спиною, коли потім дивляться у вічі, посміхаючись продовжуючи брехати. Хочеться просто подякувати їм за уроки, силу крил і можливість злетіти вище, і згадати що сьогодні потрібно дуже багато разів перевірити ще раз, щоб у щось повірити. Сподіваюся, вони залишаються задоволеними та ситими. Сподіваюся, вже не впізнаю. Відтепер я над ними літаю. Якщо розумієте про що я, а я думаю, розумієте дуже добре, раз дочитали до цих рядків. 

«С.О.В.А? - Це ми, з одного лісу компанія. Ті, хто бачили, як пустіють міста, наче душа, яка втрачає сенс, натхнення, бажання продовжувати. Ті, хто хоче вирватися з нескінченного потоку інформації та запалювати! Запалювати, наче юність вічна! Мабуть так... раз пам'ятаємо, що навіть у найсіріший час, коли Віра, Любов і Надія заблукали в дрімучому лісі. Потрібно бути як сова. Не бігти крізь дерева, а летіти над ними. Бачити світло в темряві. Виразно і ясно! , – зізнався MONATIK.

Статті на тему