UA
RU

Новий сезон «Американської історії злочинів» розповість про секс-скандал з Клінтоном

Якщо серіал нагороджений преміями "Еммі" та "Золотий глобус", його точно варто подивитися. Тим більше, що продюсером нового сезону стане Моніка Левінські. 

Моніка Левінські фото

Новий сезон «Американської історії злочинів» буде присвячений секс-скандалу з Біллом Клінтоном та стажеркою Білого Дому Монікою Левінські, після якого відбулася спроба імпічменту 42-го президента США. 

Читайте також: Фанати «Беверлі-Хіллз» про продовження серіалу та улюблених героїв

Повідомляється, що продюсером четвертого сезону під назвою «Імпічмент: американська історія злочинів» стане сама Моніка Левінські, а на екрані її зіграє Біні Фельдштейн, молодша сестра Джони Хілла. Актриса відома за фільмом «Освіта», «Леді Берд» та невеликою роллю у серіалі Тайки Вайтиті «Що ми робимо в тіні». Режисером серіалу, як і раніше, залишиться Райан Мерфі. Дата виходу запланована на 27 вересня 2020 року. 

В інтерв'ю журналу Vanity Fair Моніка Левінські прокоментувала свою участь у серіалі:

Я вагалася і, щиро кажучи, трохи боялася погодитися на участь. Але після зустрічі з Райаном стала ясно розуміти, наскільки він хоче надати маргіналізованим групам можливість бути почутими. Я маю на честь можливість працювати з ним та іншими талановитими людьми у команді. 

Люди переказували мою роль у цій історії протягом десятиліть. Фактично, тільки через 20 років я змогла повністю розповісти правду. Я рада, що наше суспільство змінилося настільки, що таким людям, як я, які змушені були мовчати, нарешті можуть знову набути свого голосу. Це не лише моя проблема. Впливові люди, часто чоловіки, постійно використовують у своїх інтересах тих, хто підкоряється їм. Тому хоча б одна чесна розповідь, нехай моя, просто необхідна».

Моніка Левінські та Білл Клінтон фото

Моніка Левінські та Білл Клінтон

Серіал буде знятий за книгою Джеффрі Тубіна "Широка змова: Справжній секс-скандал, який майже звалив президента".

Читайте також: Найкращі документальні фільми 2019 року

Кожен сезон «Американської історії злочинів» присвячений різним темам, які так чи інакше пов'язані з криміналом: вбивству Джанні Версаче, злочину, вчиненому спортсменом О. Джеєм Сімпсоном, та урагану Катріна. 

Джерело фото: gettyimages.com

Статті на тему