UA
  RU

  Новий вихід принца Вільяма та Кейт Міддлтон – симбіоз класики та античності 

  Редагувати переклад
  Герцоги Кембриджські приєдналися до Еду Ширану та гурту Coldplay на "зеленій" доріжці Earthshot Awards. 
  
  Новий вихід принца Вільяма та Кейт Міддлтон - симбіоз класики та античності -Фото 1

  LONDON, UNITED KINGDOM — OCTUBRE 17: (Компанія, Великобританія, 24, 2021, 17, 2021, XNUMX, XNUMX, XNUMX, XNUMX, XNUMX, XNUMX, XNUMX, XNUMX:XNUMX Зовнішній приз, створений принцом Уїлліємом, Кафедральний кембрідж і Royal Foundation, є навколишнім середовищем, націленим на most inspiring and innovative solutions to environmental challenges facing the planet. (Photo by Max Mumby/Indigo/Getty Images)

  Принц Вільям офіційно зайнявся тим, що, на його думку, стане десятиліттям перетворень. Герцог вірить у можливість об'єднання всіх людей для боротьби з кліматичною кризою. 


  У неділю до нього приєдналися його дружина Кейт Міддлтон, а також зірковий склад провідних та виконавців з метою оголосити переможців першої премії Earthshot Prize. 

  Почесні гості події Вільям та Кейт, яка з'явилася у сукні, що вона одягала у Лос-Анджелесі в останній вечір спільного з Вільямом туру 2011 року, та у сережках із морганітом від Кіки МакДонаф із спеціальної серії, прибули останніми. Їх особисто вітали Джейсон Кнауф – виконавчий директор Королівського фонду та Ханна Джонс – генеральний директор Earthshot Prize. Гостей спеціально попросили не купувати надвечір нові сукні чи костюми. 


  Новий вихід принца Вільяма та Кейт Міддлтон - симбіоз класики та античності -Фото 2

  LONDON, ENGLAND — Жовтень 17: Принцип Уїллім, Кафедральний зал і Катерина, Субота з Кембріджі attend the Earthshot Prize 2021 в Alexandra Palace on October 17, 2021 in London, England. (Photo by Samir Hussein/WireImage)

  Одна з гостей вечора - актриса Емма Томпсон - з'явилася на урочистості в образі, в якому вона бачила востаннє принца Вільяма. Її темно-синій костюм і лицарська стрічка наголошували на її статусі дами-командора ордена Британської імперії. 

  Читай також: Презентація: Нова колекція IENKI IENKI, натхнена українським традиційним одягом

  “У запрошеннях було зазначено, що купувати нові образи не потрібно. Уявляєте? Я зазнала такої полегшення. Тому я дістала свій костюм жінки-командора, в якому я востаннє з'являлася у Палаці”, - зауважила актриса.


  Новий вихід принца Вільяма та Кейт Міддлтон - симбіоз класики та античності -Фото 3

  LONDON, ENGLAND — 17 жовтня: Emma Thompson attends the Earthshot Prize 2021 на Alexandra Palace on October 17, 2021 in London, England. (Photo by Joe Maher/Getty Images)

  Томпсон також похвалилася своїм кільцем за 30 доларів, яке привіз їй її чоловік Грег Вайс із подорожі до Нью-Йорка, а також веганськими кросівками. Актриса говорила про вечір, як про можливість допомогти подолати багато сучасних проблем планетарного масштабу. 

  "Одне із рішень буде презентовано саме тут, і мені від цього неймовірно радісно". 

  З 15-ти фіналістів змагання буде оголошено 5 переможців у номінаціях, які відносяться до однієї з кліматичних проблем: відновлення природи, очищення повітря, відродження океанів, утворення сміття, а також глобальний захист довкілля.   "Люди мають екстраординарну можливість ставити цілі і прагнути досягати їх", - зазначив принц Вільям. 

  Але окрім глобальних питань принца турбують і особисті мотиви, які стосуються того, яким саме буде світ, коли його діти стануть дорослішими. Вільям дуже відповідально ставиться до того, що планує зробити в наступні 10 років, маючи намір докласти максимум зусиль для вдосконалення планети. 


  У четвер також принц Вільям розповів, що він сподівається, що він не передасть у спадок своїм дітям тягар відповідальності за занепокоєння навколишнім середовищем. 

  Статті на тему