UA
RU

O.TORVALD випустили кліп з учасницею гурту YUKO

Неочікувана колаборація українських артистів. 

O.TORVALD випустили кліп з учасницею гурту YUKO-Фото 1

У новому відео гурту O.TORVALD та учасниці колективу YUKO Юлії Юріної, режиссером якого став Delta Arthur, артисти розкриваються на новій території. Кліп на межі сну та реальності, між почуттями та відчуттями, світ дотиків та подихів. Зйомки тривали два дні, а для досягнення незвичних образів та антуражу були пофарбовані одяг, музичні інструменти, волосся та обличчя. 

Читайте також: alyona alyona випустила новий кліп на тему шкільного булінгу

Ми довго не могли визначитися з режиссером для цього кліпу, адже хотілося спробувати щось кардинально інше від наших звичних образів, а потім я згадав про Дельту. У нього дуже нетиповий погляд на речі, і він представник нового покоління,

- пояснює Женя Галич.

Про роботу з режиссером розповідає і Юля Юріна: «З Дельта Артуром було цікаво і комфортно працювати. Нові ідеї народжувалися буквально на знімальній площадці. Проте, один найголовніший висновок для себе я зробила після зйомок: більше ніколи в житті не погоджуся лити на собі неонову фарбу, якщо не буду впевнена, що вона добре змивається. Якщо добре пошукати, то і досі можна знайти її залишки в моєму волоссі».

Читайте також: 7 нових українських пісень минулого літа

Щодо початку спільної роботи та процесу створення треку, Женя Галич розповідає:

Музика прийшла доки я був у душі. Протягом ще кількох хвилин на диктофоні вже був майже готовий приспів. А ще за 2 години я вже знал, що хочу зробити цей трек саме з Юлею. Не можу пояснити чому саме вона, напевно це було інтуїтивне рішення. Я просто розумів, що крім неї цей трек не зробить ніхто інший. Вона дуже багато привнесла своїх ідей та думок, це повноцінна колаборація двох артистів.

 

Статті на тему