UA
  RU

  Як сім'я Гуччі відреагувала на кримінальну драму Рідлі Скотта 

  Спадкоємець модного будинку Альдо Гуччі розповів, що він думає про фільм. 
  
  

  Дуже болісно: Як сім'я Гуччі відреагувала на кримінальну драму Рідлі Скотта.


  Не тільки Том Форд не в захваті від нового байопіку. На хвилі галасу, який здійнявся в культурному просторі після виходу фільму “Дом Гуччі”, Альдо Гуччі, який був керівником модного будинку протягом 30 років (з 1953 по 1986), висловив негативні коментарі щодо зображення його родини у картині. 

  Продюсери фільму не стали консультуватися зі спадкоємцями модного будинку, перш ніж зображати Альдо Гуччі, зіграно Аль Пачіно, на екрані. Він був президентом компанії 30 років. У картині всі члени сім'ї Гуччі зображені головорізами — неосвіченими та бездушними по відношенню до навколишнього світу”, — було зазначено у коментарях для видання Різноманітність. Більше ніж того, всі герої були наділені характеристикою, які ніколи їм не належали.


  Нагадуємо, що фільм розповідає історію замовного вбивства Мауріціо Гуччі, підготовленого його дружиною Патріцією. У картині також широко висвітлені проблеми та способи їх вирішення, які нібито віддавали перевагу членам модної родини. 

  Дуже болісно: Як сім'я Гуччі відреагувала на кримінальну драму Рідлі Скотта.

  «Це неймовірно боляче з людської точки зору. Це образа спадщини, на якій сьогодні будується бренд”. 


  Також Альдо не влаштувало те, як саме зобразили Патрицію Реджіані — бідну та нещасну жінку, яка намагається вижити в рамках шовіністичної корпоративної культури. 

  Читай також: Мистецтво бути собою: 5 модних уроків від Вірджіла Абло 

  "Все це дуже далеко від правди", - було зазначено в продовженні заяви, пояснюючи, що до закінчення "правління" саме сімейства Гуччі однойменним брендом у 1993 році бізнес був інклюзивним. Тобто подібного, як показано у фільмі, не могло статися у 1980-х.   Дуже болісно: Як сім'я Гуччі відреагувала на кримінальну драму Рідлі Скотта.

  «Було кілька жінок, які займали провідні ролі у компанії Gucci. І чи не важливо це були члени сім'ї. Gucci — династія, яка обожнює роботу своїх попередників, чия пам'ять не заслуговує бути представленою у вигляді вистави — неправдивої та несправедливої ​​стосовно протагоністів. Члени сім'ї Гуччі заслуговують на право захищати свої ім'я, зображення і гідність себе та своїх коханих”. 


  Режисер картини Рідлі Скотт минулого тижня відповів на критику самої Патріції Реджіані, яка звинуватила творця фільму у "крадії ідентичності з метою збільшення прибутку голлівудської системи". 

  "Я не займаюся цим", - відповів Скотт в ефірі радіо ВПС 22 листопада. «Ви повинні пам'ятати, що один із членів сім'ї Gucci був убитий, а інший потрапив до в'язниці за ухилення від сплати податків, тому ви не можете говорити зі мною про отримання прибутку. Як тільки ви це зробите, ви станете частиною громадського надбання».

  Статті на тему