UA
  RU

  Ода на радість: 20 найкрасивіших пісень про кохання

  Редагувати переклад
  Не варто про меланхолію, адже осінь – час гарної мрії, підкріпленої звуками, що волають до великого почуття.  
  
  Ода на радість: 20 найкрасивіших пісень про кохання.

  "У житті має бути любов - одна велика любов за все життя, це виправдовує безпричинні напади відчаю, яким ми схильні", - Сказав великий письменник ХХ століття Альбер Камю. Але, що може знати інша людина про те, що відчуває його родич, близький друг чи навіть друга половинка? Для когось любов — засіб для існування, а для когось лише доповнення до і без того щасливого життя. Хтось вибирає життя, закрите від зовнішніх подразників, серед яких і емоції, почуття інших людей. Для інших кохання стає єдиним джерелом життєдіяльності. Такі герої, як рослини, які загинуть без якісної турботи. 


  Міркувати про те, що таке це велике, таємниче і навіть містичне почуття безглуздо, адже жодна людина, яка живе нині або до нас, не змогла зафіксувати в неабстрактних поняттях формулу любові. Романи, поеми, фільми, серіали, мода, парфумерія, краса — всі деталі середньостатистичного життя сучасної людини завжди завжди ведуть до Неї.  

  Якщо ви дивитеся на черговий детектив, то навіть не сумнівайтеся, що шукати потрібно жінку. Звичайно, у фігуральному сенсі слова. Насолоджуєтеся культовими фото із архівних колекцій дизайнера-фаворита? Знову повертаємося до любові — до клієнтки або абстрактного образу, втіленого у реальних виробах. Слухаєте музику дорогою на роботу? Упевнені, що 70% виконавців волають до того чи того самого, що колись розбило серце. Або ж до когось, хто зміг зібрати його за фрагментами, та відновити цілісність системи. 


  Читай також: Національна мода в обличчях: Виходити з друку “Довідник української моди” / Fashion Directory of Ukrainе

  Якщо поки що ви не готові міркувати про те, наскільки щільно вам вдалося познайомитися з істинною Любов'ю, пропонуємо надихнутися і повірити в щастя, яке чекає на кожну людину. Можете називати нас невиправними романтиками або божевільними оптимістами, то для кожної істоти обов'язково знайдеться друга половинка. Навіть якщо вона жила зовсім в іншому столітті. Як натхнення пропонуємо вам послухати 20 небанальних та неймовірно красивих пісень про кохання, які допоможуть знову повірити у диво.  

  Джек білий - любов is Blindless 

   


  Аврора - Існує та цінності любов 

     Florence&The машина - важкий in ваш Зброя 

   


  поганий книги - Pyotr 

   

  Бен Платт - прогін Далеко 

   


  TOMI - Довго час Майбутній 

   

  Падуб лицар - любов is la Поле бою 

   

  Діон Warwick - Ходити on by 

   

  Дуа Ліпа - Be la Один 

   

  CHVRCHES – Forever 

   

  повне г, повне г,, показали, від, номер, XNUMX XX – Together 

   

  Мадонна - Люблю a Prayer 

   

  Bryan паром - Я in la настрою та цінності любов 

   

  Ребекка Фергюсон - Nothing's Реальний але любов 

   

  Агнеса Обель – Dorian 

   

  Snowpoet - любов знову 

   

  сигарети після секс - Heavenly 

   

  Рей Морріс - Опустіть la Тон 

   

  Марія Мена - Я було зроблений та цінності Люблячий ви 

   

  Леді Gaga - мільйона Причини 

   

  “Любити – значить бачити людину такою, якою її задумав Бог”. Федора Михайловича Достоєвського складно назвати оптимістом, тому навіть його думка про те саме почуття віддає легкою безвихіддю. Наскільки складно продовжувати любити людину, коли ти побачив її у найповнішому визначенні її особистості? Чи можна пробачити помилки, вади та неідеальність? Вирішувати тільки вам, адже кожен вибирає для себе те кохання, яке, як йому здається, він заслуговує. Знову суперечливе висловлювання, тепер уже Чарльза Буковські, але ж наскільки воно життєве. Ви — володар власної долі, і лише вам вирішувати, кого впускати у глибини своїх душі та серця. Якщо сумніваєтеся, завжди можна почати з плейлиста — якщо потенційний обранець готовий миритися з вашим музичним смаком або навіть зумів оцінити його, то можливо варто дати йому шанс? 

  Статті на тему