UA
  RU

  Ода самотності та уподобання: брудні танці Макса Барських у новому кліпі «Tequila Sunrise»

  Редагувати переклад
  Сингл Tequila Sunrise став іншим англомовним треком із майбутнього альбому музыканта.
  
  Ода самотності та уподобання: брудні танці Макса Барських у новому кліпі «Tequila Sunrise»-Фото 1

  П'янкі гітарні рифи, відверта лірика і пристрасне contemporary — такий рецепт нової роботи Барських, яка продовжує демонструвати кардинально інше звучання артиста. Цього разу співак вдається до універсальної мови жестів та танцю.

  Ця пісня для мене особлива. Вона про магнетизм між людьми. Про біль і танці, які так чи інакше закінчаться. Але поки звучить музика, двоє розчиняються один в одному,

  - Розповів Макс Барських.

  Алан Бадоєв поділився як проходили зйомки нового кліпу: «Щоб розповісти цю історію, ми поєднали кіно та театральний розповідь. Це дозволило максимально оголити почуття, якими Макс ділиться у пісні. - Коментує режиссер. — У Tequila Sunrise, як ніколи раніше, на перший план виходитиме хореографія. І для кожної пари танцюристів вона унікальна за настроєм та відчуттям, для кожної характерний свій міні-сюжет».

  Ода самотності та уподобання: брудні танці Макса Барських у новому кліпі «Tequila Sunrise»-Фото 2

  Для виконання режисерського завдання було запрошено хореографа Анастасію Харченку

  «Мені хотілося, щоб глядач став свідком особливого пластичного світу, який диктує музика, при цьому об'єднану одним простором і годиною. Куди б він не звернув свого погляду, розгортається окрема мізансцена уподобань. А головний герой опиняється в цьому всесвіті і починає пульсувати разом із ним. - Розповідає Настя. — У роботи є інша частина, «ода самотності», як я її називаю. Це ті, з чого починається кліп. У Макса своя чудова пластична органіка. І тут нам хотілося знайти правильну форму, яка дуже точно виявляла б його внутрішній крик.», - підсумувала хореограф-постановник.

  Читайте також: Учасниця шоу “Танці зі зірками” LidaLee презентує сольний трек під назвою “OnFire”

  Tequila Sunrise вперше прозвучала зі сцени 26 листопада, під час концерту Макса Барських у Сієтлі, в рамках його американського туру.

  Фото: Петро Батанов, Ксенія Каргіна, Артем Надьожин

  Статті на тему