UA
  RU

  “Огляд вінілової колекції ДАР'Ї КОЛОМІЄЦЬ”, — Влад Фісун, діджей та музичний експерт

  Редагувати переклад

  На Радіо Аристократі набирає розголосу та прихильників Youtube-шоу 33/45, присвячене культурі вінілу та колекції відомих українців Серед гостей шоу захоплені меломані, музыканти, блогери, представники креативного класу.  


  Спеціально для читачів Marie Claire Влад Фісун, провідний та співавтор проекту, добре знайомий меломанам України діджей і музичний експерт відбирає найкращі музичні та колекційні видання гостей з 33/45.

  Цього разу дізнаємось, який вініл колекціонує Дар'я Коломієць, ведуча, діджейка та засновниця музичного додатку MusiCures.


  Далі пряма мова Влада Фісуна.

  **** 

  З Дашею ми знайомі ще з її до-діджейських годин. Це людина-батарейка, екстракт життєлюбства, енергетичний промінь гіперболоїда, який руйнує нудьгу, нестримно та захоплююче. 


  Саме так я собі представляв нашу зустріч на 33/45. А вийшло… 

  Початок програми був дуже меланхолічний і красивий, без очікуваної жвавості. Так, Даша багато своїх життєвих подій транслює через музыку, і можливо, на 33/45 це не мало бути вечіркою чи дивертисментом (Дивертісме́нт — музичні інструментальні твори, що мають головним чином розважальний характер). 

  Читай також: «Грандіозна вечірка на воді»: Як пройшло відкриття сезону концертів унікального формату  За годину програми Даша Коломієць через музыку та історії про куплені платівки, поділилася з нами про багато особистих зустрічей, подорожей до Ісландії, Нью-Йорка, Лондона. 

  Ми почули неймовірних Árstíðir, Laiwanga Djoli, Bobby Womack, Ibibio Sound Machine та інших.


  У нас є спільне – дуже любимо поринути в якийсь пильний підвал та зануритися у старовинні, дивні коробки з неліквідом. Саме там Даша знайшла парочку денс-релізів, що хотілося обманом заволодіти та втекти зі студії. Шучу, але так, варті уваги знахідки, які в інтернетах можливо і не почуєш. 

  Те ж дуже раджу випуск. 

  Приємного перегляду та прослуховування!


  Статті на тему