UA
RU

Олег Скрипка випустив кліп-епос “Номад”, створений за допомогою штучного інтелекту

Редагувати переклад

Кліп музикант посвячує всім воякам, що боронять нашу землю та яких чекають удома. “У пошуках свого шляху, крізь марево повад, знайде собі й повернеться замріяний номад”.

Український рок-музикант та мультиінструменталіст Олег Скрипка вперше за 2 роки випустивши свій новий відеокліп на пісню “Номад”. Кліп вже можна подивитись на YouTube.

Олег Скрипка випустив кліп-епос “Номад”, створений за допомогою штучного інтелекту-Фото 1

“Номад” – це емоційний військовий епос, який розповідає історію героя, воїна-мандрівника, що мріє повернутися додому, до себе. Це відео не лише візуалізація музичного твору – це спроба осягнення внутрішнього світу героя та його нелегкий та непередбачуваний шлях, що, напевно, долає сьогодні кожен із нас.

Номадами з давніх годин називали кочівників, які мандрували світом. Але існують і сучасні номади: вони жертвують комфортом, стабільністю і затишком, заради важливої ​​мети. Номад – це романтичний узагальнений чоловічий образ, який попри складні турбулентні години залишається вірним своєму Я та власним відчуттям.

“Це відео про кожного з нас, про шлях кожного українця – козака-вояка, що усвідомлює, що його головна місія зараз є оборона рідної землі. А українська земля постає в образі жінки й турботно плете ту чарівну кольчугу, яка врятує воїна-мандрівника, - ділитися Олег Скрипка. – І ця подорож триває вже багато сторіч, і саме нашому поколінню випало її завершити, подолати північного змія, бо завжди добре перемагає зло. Так було, є й буде. Саме про це наш єпос “Номад” – про закон світобудови, про швидку, безперервну победу добра”.

Режисеркою кліпу виступила Аліна Діанова, яка відома своїми відеороботами для італійського співака Андреа Бочеллі, канадського співака Девіда Фостера, гурту Друга ріка та інших.

Олег Скрипка випустив кліп-епос “Номад”, створений за допомогою штучного інтелекту-Фото 2

У процесі роботи над «Номадом» команда Аліні прагнула внести інноваційні прийоми у світ музичного кінематографа, частично використовуючи Штучний Інтелект. Це стало ключовим елементом для створення вражаючих візуальних ефектів та глибокого емоційного зв'язку з аудиторією.

“Номад” – це алегоричне подорож у світ українських міфів у контексті сучасних реалій. Ми відчуваємо, що кожен глядач знайде в цьому творі щось особливе, персональне та захоплююче, – розповідає Аліна Діанова. – За ідеєю, мандрівник-герой, що прокладає свій тернистий шлях та зустрічається у битві із могутнім врагом, перемагає лютого східного змія засобом магічної підтримки Матері – Землі, Коханої – Дружини, любові у всіх її проявах, створюючи неповторний та вражаючий наратив победи”.

Унікальність музичного відео була досягнута у тонкому художньому поєднанні двох інноваційних технологій віртуального виробництва та Штучного Інтелекту, для створення вражаючих візуальних ефектів та глибокого емоційного зв'язку з аудиторією.

Зйомки відбувалися у студії розширеної реальності та віртуального виробництва One Location xR studio, у процесі яких були використані фотореалістичні віртуальні простори, як фон на LED екранах, межі яких були розширені та поєднані з реальними побудованими ландшафтними сценами, реквізитом та декораціями. Таким чином команда змогла створити масштаб та відтворити унікальні види гір, водоспадів та степів. Це була спроба втілити унікальні архетипічні образи героїв у відверто сучасний контекст.

Читайте також: Це перша війна, яка проходить через екран смартфона. Тому у “Лишайся онлайн” дуже актуальний формат»: інтерв'ю з режиссеркою Євою Стрельниковою

Пісня “Номад” також має й англомовну версію, орієнтовану на європейського та американського слухача.

Цього року Олегу виповнюється 60 років. До цієї дати у Києві у концертному залі STEREO PLAZA заплановано великий ювілейний концерт Олега Скрипки з НАОНІ.

Також цього року виповнюється 20 років від дня проведення першого Міжнародного фестивалю етнічної музыки “Країна мрій”.

 

 

Статті на тему