UA
  RU

  Оригінальний спосіб пожертвування: На Airbnb можна забронювати житло у “гарячих” точках України

  Редагувати переклад

  Це зроблено для того, щоб люди з усього світу могли легко перерахувати кошти на підтримку жертв окупанської війни..


  Зробити благодійний внесок можна у різний спосіб і сервіс пошуку житла по всьому світу Airbnb запропонував свій варіант допомоги українському населенню, яке залишилося у “гарячих” точках.

  Оригінальний спосіб пожертвування: На Airbnb можна забронювати житло у “гарячих” точках України-Фото 1

  Instagram/@quentin.quarantino

  На Airbnb можна забронювати житло в Ірпені, Гостомелі, Білій Церкві, Василькові, Харкові, Маріуполі та інших містах, які потрапили під обстріли російських окупантів. І хоча люди, які проплачують це житло, не планують сюди їхати, це чудова можливість допомогти фінансово жителям, які зараз перебувають у небезпечних точках.


  Генеральний директор Airbnb Браян Ческі написав на своїй сторінці у Твіттері про цю благодійну ініціативу:

  За 48 годин в Україні було заброньовано 61 ночі. Це 402 мільйона доларів, які підуть нужденним господарям. Така крута ідея від нашої спільноти. Дякую,

  - Написав він. 


  Впродовж 48-годинного періоду люди зі всього світу почали активно бронювати приміщення. Найактивнішими стали американці – вони проплатили 34 000 ночей у різних куточках України. За цей же період користувачі у Великій Британії забронювали понад 8000 ночей, а канадці – майже 3000 ночей, повідомляє Airbnb. Airbnb показує, що багато оголошень в Україні вже заброньовані на літо, будь то цілий будинок у сільській місцевості за Київом (10 доларів за ніч), квартира-студія на Троїцькій вулиці (15 доларів за ніч) чи квартира зі “свіжим” ремонтом у центрі Києва (20$).

  Читайте також: Арт-тил: українські ілюстратори про війну

  Таким простим і звичайним для європейців та американців способом вдалося зібрати чималу суму для підтримки жертв російської війни та відновлення України.  Статті на тему