UA
RU

Осінній номер Marie Claire 2020 скоро у продажу

Редагувати переклад
Сильний номер. Перемога над онко Алла Мазур на обкладинці Marie Claire.
Осінній номер Marie Claire 2020 скоро у продажу-Фото 1

Цей випуск створювався в нестандартних умовах, і ми постійно пам'ятали про те, як останні півроку намагалися будувати плани та розробляти стратегію, але обставини постійно вносили свої корективи. Саме тому ми присвятили осінній номер силі. Силі духу та сміливості бути чесним, як героїня нашої осінньої обкладинки.

Відома телеведуча вперше розповіла свою історію боротьби та перемоги над онком. А також про жіночу силу, її доданки, маленькі жіночі слабкості і головного чоловіка свого життя.

Протягом багатьох років Алла Мазур зустрічає нас із екрану своєю спокійною усмішкою. І зараз ми дізналися, скільки сили, терпіння та мудрості ховається за нею. Алла розкрилася нам у чесному, сильному інтерв'ю. У сміливій та незвичній зйомці.

«Я жива – і це моє найбільше досягнення минулого року. Подумки постояла на краю і отримала ще більше внутрішньої свободи. Побачила себе нову та відчула, що цією свободою можна поділитися та підтримати інших – тих, хто зіткнувся з онкологією під час пандемії. Але шанс видужати є. І чим раніше розпочати лікування – тим вищий цей шанс. Мене надихала одна глядачка. Вона написала: "Те, що ви повернулися до роботи в ефірі, каже нам, що перемогти можна". Багато хто лякається зовнішніх змін, але я хочу показати, що і цих наслідків боротьби особливо не варто боятися. І життя запропонує вам новий образ, який може зненацька виявитися навіть модним та актуальним. Не бійтеся змін. Повірте у себе та свої сили. Наповнюйте себе коханням. Тільки так ми можемо ділитися нею з іншими. Довіртеся Небу – там дивним чином підказують нам шлях»,

Ведуча новин «ТСН. Тиждень» - Алла Мазур.

«Щороку в жовтні в різних країнах світу проводиться місяць підвищення поінформованості населення про рак молочної залози з метою привернути увагу до цієї проблеми, про необхідність раннього діагностування та способи лікування. Яскравим прикладом для всіх нас є головна героїня осіннього номера Marie Claire Україна Алла Мазур та її історія особистого досвіду боротьби та перемоги над раком грудей. Ми пишаємося Аллою!
Також не можу не відзначити стиль обкладинки видання, який створено у найкращих традиціях Marie Claire! Вразили зміст, його цікавий та різноманітний контент – як український, так і міжнародний. Актуальність та космополітизм осіннього номера передають справжній дух Marie Claire!»

Галі Лупен, що випускає і fashion-редактор Marie Claire International

«Вересневий номер читачі завжди чекають з небувалою цікавістю, і ми раді, що саме він став для нас дебютним на порозі до глобальних трансформацій та змін. Говорити про складні, соціально значущі теми – це фундамент міжнародної спадщини бренду Marie Claire, і ми вдячні за підтримку колегам, нашій головній героїні та нашим читачам».

Катерина Лагутіна, керівник бренду Marie Claire Ukraine

«Для мене ця історія має особисту мотивацію. Мені дуже хочеться, щоб, і моя мама, і всі наші жінки дбали про себе та своє здоров'я. Щоб у них не було почуття провини за те, що іноді потрібно виділити час тільки на себе! Я бажаю, щоб кожна жінка взяла для себе за правило хоча б раз на рік присвячувати два тижні турботі про своє психологічне та фізичне здоров'я. І я дуже вдячна Аллі Мазур за те, що вона поділилася своєю історією та розповіла про необхідність щорічного чек-апу».

Світлана Конар, маркетинг-директор, продюсер проекту

«Існує поширена думка, що героєм не можна бути тривалий час, що ним можна стати лише у конкретній ситуації, тільки тут і зараз. Дізнавшись історію боротьби та перемоги над хворобою Алли Мазур, я готова посперечатися з цим. Алла стала героїнею обкладинки осіннього номера Marie Claire Україна та моєю особистою. Зустріч з нею виявилася надихаючою та хвилюючою, а інтерв'ю – наповненим новим змістом та простими істинами. Без недомовок, без незручних пауз. Адже слова «рак» та «онко» багато українок бояться вимовляти вголос. Тому я щиро рада, що Алла довірила нам свою історію. Пишаюсь, що наше видання готове говорити на гострі соціальні теми. Це важливо, це сміливо, у цьому сила».

Ірина Татаренко, шеф-редактор Marie Claire

Ми щиро натхненні історією Алли, яка знайшла своє продовження у діджітал-проекті і незабаром з'явиться на сайті marieclaire.ua. Ми вдячні бренду Mary Kay за підтримку у висвітленні важливих питань та тем для всіх українських жінок.

Наша сила – у взаємодопомозі, доброті, чуйності та стійкості команди, яка уможливила зустріч з вами, дорогі читачі. І нехай у вас завжди будуть сили на те, щоб залишатися вірними собі будь-що.

Ваша команда Marie Claire

Статті на тему