UA
RU

Остін Батлер з'явився в образі Елвіса Преслі у першому трейлері байопіка База Лурмана 

Редагувати переклад

Ще один герой ролика та його оповідач-лиходій - Том Хенкс. 

Остін Батлер – король, і це підтверджений факт. У першому трейлері майбутнього байопіка від легендарного База Лурмана молодий актор виблискує точно як великий монарх рок-н-ролу, а вторить йому Том Хенкс — в образі менеджера Преслі — Тома Паркера. 

Остін Батлер з'явився в образі Елвіса Преслі у першому трейлері байопіка База Лурмана Фото 1

CREDIT: HUGH STEWART/WARNER BROS.

Ролик починається з того, що персонаж Хенкса заявляє, що багато хто вважає саме його головним лиходієм історії. Чи так це? Чекати до з'ясування обставин лишилося недовго. 

По трихвилинному трейлеру можна легко вловити головне посилання всієї дії: Баз Лурман створив черговий шедевр. Багато хто критикував кастинг проекту, стверджуючи, що Остін Батлер не надто схожий на красеня-південця з Мемфіса. Втім, "брудні танці" і культовий глибокий погляд блакитних очей Преслі Батлер вдалися на славу. 

Герой Тома Хенкса помічає юного виконавця і вирішує, що саме він — його доля. Вони ж такі схожі — просто дві дивні самотні дитини, які прагнуть нескінченності.  

У трейлері акцент зроблено на те, наскільки непростим був шлях Елвіса Преслі в 1950-х роках, і все через його своєрідну і на той момент свавільну манеру рухатися на сцені. У ролику персонаж Батлера каже, що за такі танці його легко можуть запроторити до в'язниці, але якщо він не рухатиметься, то тоді й не зможе співати. 

Після років успіху настала криза, і Преслі відчайдушно намагався повернутися до свого коріння, знайти знову зв'язок з піснеспівами євангелістів. 

“Мені майже 40 і ніхто мене не запам'ятає. Мені треба повернутися до того, ким я насправді є. Все може закінчитися одним спалахом”. 

У листопаді Лурман поділився тизером майбутньої картини, який включав зображення 30-річного Батлера в образі легендарного Преслі - в його знакових історичних одязі.

Остін Батлер з'явився в образі Елвіса Преслі у першому трейлері байопіка База Лурмана Фото 2

CREDIT: HUGH STEWART/WARNER BROS.

З того часу Лурман робив усе можливе, щоб публіка не забувала про те, що вже 24 червня 2022 року на великі екрани вийде гучний байопік. 

Читай також: Королева Єлизавета створила аромат для собак. 

Справжньою несподіванкою став вибір актриси на роль Прісцілли Преслі. Виконати роль дружини короля рок-н-ролу довірили молодій Олівії Деджонг, відомій за роллю в антиутопічному серіалі Netflix "Суспільство". Відношенням Елвіса та Прісцилли присвячена більша частина фільму, а тому глядачі побачать, як вони змінювалися за 20 років роману, протікаючи на тлі безпрецедентної слави виконавця та його персональної кризи. 

Раніше цього місяця ході прес-івента Лурман заявив, що він захотів зробити фільм про Преслі через всі “музичні ікони, які були такі важливі для нього по життю”. 

«Я був фанатом Елвіса, але я не думаю, що саме це спричинило створення мною фільму. Справа в тому, що в сучасну еру Елвіс не міг стати найкращим предметом обговорення, за допомогою якого можна було вивчити Америку 50-х та 60-х років. Це те, що привабило мене і крутого хлопця Тома Паркера”. 

Що ж до самого Остіна Батлера, то він зізнавався, що йому завжди хотілося вивчити людську сторону того, хто свого часу став хлопчиком з постера. 

«Він — ікона, яка мала статус надлюдини. Отримати можливість дослідити це і зрозуміти, чому він був саме таким, — для мене це дуже радісно. Ймовірно, я можу займатися цим все життя”. 

Статті на тему