UA
RU

Освітній холдинг IT Step придбав та модернізує Міжнародний ліцей Глобус у Києві

Редагувати переклад

У планах введення в загальну навчальну програму поглиблене вивчення IT-спеціальностей та інтеграція нової системи управління навчанням.

На початку травня цього року освітній холдинг IT Step, що об'єднує в собі 108 навчальних закладів в Україні та 22 країнах світу, завершивши угоду щодо придбання в рамках аукціону приватного Міжнародного лицею “Глобус” у Деснянському районі Києва.

Освітній холдинг IT Step придбав та модернізує Міжнародний ліцей Глобус у Києві-Фото 1

Ліцей “Глобус” був відкритий у 2013 році, та є міжнародним приватним навчальним закладом з поглибленим вивченням англійської та німецької мови. Заклад увійшов у ТОП 50 найкращих шкіл Києва та ТОП 100 найкращих шкіл України, у 2017 р. школа була визнана кращим навчальним закладом України, а у 2022 році під час війни ліцей отримав статус асоційованої школи ЮНЕСКО. 

У планах нової управлінської команди збереження адміністративного та педагогічного складу, проведення його атестації з подальшим навчанням та підвищенням кваліфікації. Крім того, команда буде посилена молодими педагогами-практиками в ІТ. 

“Перед IT Step стоїть завдання поєднати 10-річний досвід “Глобуса” та наш 22-річний досвід взаємодії з дітьми та експертизу у навчанні IT, - розповідає Дмитро Корчевський, основоположник IT Step, доктор педагогічних наук. - Для цього ми використовуємо найкращі методики та підходи школи “Глобус”, його чудову матеріально-технічну базу, впровадимо IT-технології та методики навчання, і врешті-решт інтегруємо ліцей в єдину освітню екосистему IT Step наших університетах”.

Освітній холдинг IT Step придбав та модернізує Міжнародний ліцей Глобус у Києві-Фото 2

У навчальний процес будуть впроваджені IT-технології, до традиційних предметів будуть додані заняття з вебдизайну, програмування, велика увага буде приділена розвитку у дітей soft-skills та вивченню азів бізнесу. Навчальні класи будуть дооснащені сучасною комп'ютерною технікою, інтегровано нову систему управління навчальним процесом для вчителів. Буде введений електронний щоденник MyStat – платформа для розвитку, моніторингу успішності, комунікації з адміністрацією школи, а кожен студент матиме персональний планшет. Будуть впроваджені електронні лабораторії, де проводитимуться віртуальні експерименти з використанням окулярів віртуальної реальності, запроваджено можливість для учня ставити оцінки викладачеві, а учні матиму доступ до навчального контенту навіть без електрики та інтернету. З осені також буде впроваджено гейміфікацію навчального процесу – за успішність учні заохочуються нагородами, що значно підвищує успішність учнів та мотивацію до навчання. Буде продовжено впровадження міжнародної кембридзької програми та участь у нових європейських навчальних проектах. 

Читайте також: Євробачення-2023: українські культурні заходи у межах пісенного конкурсу

Все це поряд з вже наявною матеріально-технічною базою школи у вигляді оборудованних за останніми трендами класів, двох басейнів, спортивних та актових зал та тренажерним залом, власною кухнею та триразовим харчуванням, професійним викладацьким складом та впровадженими державними стандартами освіти, зробити досконалим та ефективним навчання у Міжнародній школі "IT Step Глобус".

Наразі ліцей оголошує набір учнів 1-11 класів на 2023/24 навчальний рік.

Статті на тему