UA
  RU

  Від першої особи: Приянка Чопра-Джонас про зйомки у “воскресеній” “Матриці” 

  Редагувати переклад

  Напередодні прем'єри довгоочікуваного продовження знайомимося з новими героями, і дізнаємося подробиці нового старого всесвіту. В українських кінотеатрах фільм вийде 22 грудня. 


  Від першої особи: Приянка Чопра-Джонас про зйомки у “воскресеній” “Матриці” -Фото 1

  Що для вас, як для артистки та фанатки, означає приєднатися до світу “Матриці”? 


  Бути частиною франшизи "Матриці" - честь. Неймовірно хвилююче. Пам'ятаю, коли мені повідомили, що Лана хоче зустрітися зі мною, а я була в Індії і збиралася летіти до Сан-Франциско. Я була дуже рада, що маю можливість стати частиною такого проекту. А особливо якщо враховувати той факт, що у фільмі знову разом з'являться Нео та Трініті, і він буде продовженням історії першої частини. Все це робить досвід ще більш хвилюючим. 

  Як би ви описали свій досвід роботи з Ланою? 

  Вона за вдачею лідер, і дуже точно знає все про персонажів, яких ми зображаємо на екрані. Вона розуміє цей світ, як ніхто інший. Ймовірно, вона – єдина людина у світі або одна з кількох, хто по-справжньому знає, що таке “Матриця”. Так що для мене було важливо йти за нею. 


  Від першої особи: Приянка Чопра-Джонас про зйомки у “воскресеній” “Матриці” -Фото 2

  Давайте поговоримо про неймовірний акторський склад. З ким вам удалося попрацювати?  

  Я працювала майже з усіма крім Джонатана Гроффом та Ніла Патріка Харріса. Це було чудово. Коли я вперше побачила весь акторський склад, то відчула себе маленькою фанаткою. Мені дуже сподобалося впізнавати інших акторів та працювати з ними. Наприклад, з Джадою Пінкетт-Сміт, Джесікою Хенвік, Яхья Абдул-Матином, Ерендірой Ібарра ... Думаю, що я придбала багато друзів на весь решту життя, і це чудово. Колись я знімалася разом із Браяном Смітом у проекті “Куантіко”, і тут у мене з'явилася чудова нагода попрацювати з ним знову.   Бачення Лани дуже деталізоване. Абсолютно все від кута подачі світла до костюмів та візуальних ефектів зовсім. Якого було опинитися на таких знімальних майданчиках?  

  Навіть  просто бути присутнім на знімальному майданчику і бачити рівень деталізації — і не лише у питаннях дизайну виробництва, а й у тому, наскільки послідовним є кожен окремий елемент цієї постановки — великий успіх. І я була особливо схвильована, коли побачила деякі прикраси, відтворені з першого фільму. 


  Від першої особи: Приянка Чопра-Джонас про зйомки у “воскресеній” “Матриці” -Фото 3

  Читай також: Що подивитися в січні: Netflix анонсував нові прем'єри серіалів та документальних фільмів

  Можете розповісти, як у підлітковому віці ви сприйняли цей фільм? Що ви пам'ятаєте з вашого досвіду? 


  Я пам'ятаю, що вперше дивилася в кінотеатрі з друзями і постійно захоплювалася, що виглядає все як магія. Мені було цікаво дізнатися, як саме їм удалося зняти такий фільм. Коли я стала частиною проекту, було чудово згадувати, що саме “Матриця” був одним із перших фільмів, який привернув мою увагу до деталей у питанні стилістики. 

  Якого було дорослішати на фентезі та науково-фантастичних світах? 

  Я любила книги та комікси: від Ненсі Дрю та “Чудової п'ятірки” до казок братів Грімм. Тоді я любила книги, а коміксами я взагалі захоплювалася. Я росла практично в усьому світі, тому читала різні комікси. Я дорослішала разом з Астеріксом та Обеліксом, Арчі, Тінтін, Чача Чаудхарі. Так що для мене найкращими друзями були персонажі з коміксів, популярних у тій місцевості, де я на той момент була.

  Від першої особи: Приянка Чопра-Джонас про зйомки у “воскресеній” “Матриці” -Фото 4

  Фільм знімався у секретності. Як багато ти знала про сюжет на самому початку? 

  Спочатку проект називався кодовим ім'ям "Проект Морозиво". На старті мені просто розповіли про мою героїню та надали мені мої репліки. Але врешті-решт Лана дала мені весь сценарій після того, як я зустрілася з нею, і вона захотіла, щоб я стала частиною фільму. Я пам'ятаю, як сиділа в її кабінеті, і вона сказала, що я можу взяти сценарій. Він був лише з друкарні. Це чудесно. Люблю свіжонадруковані сценарії. 

  Чудово! Що ти думаєш про трилогію “Матриця”, а також про Нео та Трініті. Чому вони надовго оселилися в наших серцях?  

  Думаю, що вся річ у самій ідеї фільму. Вона ставить під сумнів усе, що ми приймаємо за реальність, а також розповідає про наслідки. Вся справа у сприйнятті. Чи є реальністю? Думаю, що про це багато хто замислювався. Нео і Трініті — такі чудові протагоністи, ідеально зіграні Кіану та Керрі-Енн, що тобі хочеться вирушити разом з ними у подорож, хочеться бути з ними. Це легенда. 

  Від першої особи: Приянка Чопра-Джонас про зйомки у “воскресеній” “Матриці” -Фото 5

  Думаємо, що ми і так знаємо відповідь на це питання, але червона пігулка чи синя? 

  Щоправда, вважаєте, що знаєте відповідь? Це дуже цікаво. Добре, давайте подивимося, чи зможу вас здивувати. 

  Добре. 

  Червоний. Мені вдалося здивувати? 

  Безперечно. Що ви можете загалом сказати про вашу героїну?  

  Думаю, що найважливіше те, що вона жінка з метою, яка намагалася зрозуміти цю мету все своє життя. Думаю, що у навмисних жінках є щось сильне, і моя героїня саме така. Вона випромінює тиху впевненість, бо знає, що перебуватиме у цьому моменті все своє життя. 

  Правда було б здорово, якби кожен із нас спочатку знав свою мету в житті, і робив усе можливе, щоб досягти її?  

  Це було б чудово. Безперечно. 

  Текст та фото надані © 2021 Warner Bros. Entertainment Inc. and Village Roadshow Films (BVI) Limited – Всі інші території

  Статті на тему