UA
RU

“Памфір” Дмитра Сухолиткого-Собчука стартував у національному прокаті

Редагувати переклад
З 23 березня в широкий національний прокат вийшла стрічка, яка відкрила світові справжню українську сутність. Ділимося відгуками глядачів, які потрапили на перші допрем’єрні покази, та запрошуємо поринути в містично-захоплюючий всесвіт фільму
 Памфір. А 22 березня відбувся допрем’єрний показ у Києві.

“Памфір” Дмитра Сухоліткого-Собчука стартував біля національного прокаті-Фото 1

У цей важливий вечір на прем’єрі зібралася творча команда фільму: режисер та автор сценарію фільму Дмитро Сухолиткий-Собчук, генеральна продюсерка Олександра Костіна, копродюсери Альона Тимошенко та Артем Колюбаєв, художник-постановник Іван Михайлов, художниця з костюмів Марія Квітка, а також актори фільму — Олександр Яцентюк, Соломія Кирилова, Іван Шаран, Станіслав Потяк, Олександр Ярема, Петро Чичук.

“Фактор один це сценарій, це історія. Олександра мене запросила в проєкт, надіслала сценарій, прочитавши який я зрозуміла, що це буде класне кіно. Історія, яка чіпляє є, герой, який не залишає байдужим жодного глядача ні в Україні, ні у світі”, — розповіла копродюсерка фільму Альона Тимошенко.

“Памфір” Дмитра Сухоліткого-Собчука стартував біля національного прокаті-Фото 2

“Памфір” Дмитра Сухоліткого-Собчука стартував біля національного прокаті-Фото 3

Події фільму «Памфір» розгортаються у західних областях України напередодні традиційного карнавалу Маланка. Режисером та автором сценарію фільму є Дмитро Сухолиткий-Собчук. Памфір повертається додому після тривалої відсутності, щоб возз’єднатися з сім’єю. Безумовна любов сім’ї Памфіра має побічну дію і змушує його звернути на ризикований шлях з незворотніми наслідками.

“Усього було 3 варіанти сценаріїв. Перший драфт, другий драфт, над яким ми безпосередньо працювали в резиденції Каннського кінофестивалю. Це була прекрасна можливість перебувати в місті, де до цього працювало багато талановитих кінематографістів. Власне Олександра приїхала в Париж, де ми провели ознайомчий тур різними виробничими компаніями й таким чином обрали партнерів. Це несло більш практичний характер, творча робота проходила за зачиненими дверима, проходячи різні лабораторії. А третій варіант стався завдяки появі актора Олександра Яцентюка, відповідно до нового типу головного героя переписувався сценарій. Якщо в першому та другому варіантах це була людина яка кориться, і під натиском долі Всевишнього все більше схиляється, то у випадку з третім драфтом у нас з‘явився такий богоборець, що і принесло творчі зміни в саму історію”, — автор фільму Дмитро Сухолиткий-Собчук поділився історією створення сценарію фільму.

У холі кінотеатру творці презентували частину костюмів з фільму, які раніше представили в межах виставки “Памфірова Маланка. Танець смерті та життя”. Незабаром частину експонатів можна буде побачити й у Львові.

“Памфір” Дмитра Сухоліткого-Собчука стартував біля національного прокаті-Фото 4

“Памфір” Дмитра Сухоліткого-Собчука стартував біля національного прокаті-Фото 5

“Памфір” Дмитра Сухоліткого-Собчука стартував біля національного прокаті-Фото 6

Читайте також: SMALL TALK: АКТОРКА РИММА ЗЮБІНА ПРО ЖИТТЯ НА СЦЕНІ ТА ЗА ЛАШТУНКАМИ  

Статті на тему