UA
RU

Pantone передбачив головні кольори осені-зими 2022/2023 року

Редагувати переклад

Виходячи з нью-йоркського тижня моди.

Провідний фахівець із кольору Pantone опублікував звіт, в якому він пророкував головні колірні тенденції на осінь та зиму 2022-2023 року. Кольорове дослідження він провів на основі Тижня моди у Нью-Йорку.

Виходячи зі звіту Інституту кольору, на нас чекає десять найвидатніших відтінків осінньо-зимового сезону та п'ять основних класичних кольорів, якими оперуватимуться дизайнери при створенні своїх майбутніх колекцій.

Pantone передбачив головні кольори осені-зими 2022/2023-Фото 1

Експерти Pantone сказали, що ці кольори відображають "гібридний спосіб життя" та "суперечливі прагнення", тому що світ втомився від того, що відбувається. До списку увійшли заспокійливі за своїм характером кольори, що символізують потребу у турботі та тактильності, а яскраві відтінки висловлюють потребу у святі.

Кольори на осінь/зиму 22-23 контрастують з нашими конкуруючими прагненнями до спокою та комфорту, підвищуючи життєву енергію за допомогою низки заспокійливих та відновлюючих кольорів у тандемі з яскравими тонами»,

 - сказала Леатріс Ейсман, виконавчий директор Інституту кольору Pantone. 

Читайте також: З подіуму в гардероб: 10 трендових суконь, які ми будемо носити навесні 2022 

У міру того, як ми просуваємося вперед у середовищі, наповненому протиріччями, відтінки на осінь/зиму майбутніх років дозволяють споживачам плавно переміщатися між діапазоном контрастних відтінків, дозволяючи їм спонтанно висловлювати, хто вони і як вони почуваються будь-якої миті,

– каже Ейсман.

Pantone передбачив головні кольори осені-зими 2022/2023-Фото 2

У палетку трендових квітів увійшли такі відтінки, як оранжево-червоний ("Сходження лави"), сонячно-жовтий ("Самоанське сонце"), морквяний і рожево-фіолетовий, які контрастують з прохолодним бірюзовим ("Амазонка"), квітково-рожевий з освіжаючим блакитним. І любителям спокійніших теж є чому порадіти, адже до списку увійшли також карамельний, відтінок вечірнього неба та оливковий.

Pantone передбачив головні кольори осені-зими 2022/2023-Фото 3

На відміну від яскравих та сміливих відтінків колірної палітри з Тижня моди в Нью-Йорку, зведення Pantone Core Classics містить м'якіші та нейтральніші тони, які експерти Інституту кольору описують як «внесезонні відтінки». Універсальні та тактильні кольори виражають довговічність та відновлюючу сутність, кожен з яких натхненний природними елементами, такими як осінній блонд, полярна ніч або відтінки землі. 

Фото: https://www.pantone.com

Статті на тему