UA
  RU

  Періс Хілтон розповіла про аб'юз, який пережила у шкільні роки

  Редагувати переклад

  Як колишній "золотій дівчинці" вдалося втекти від травматичного минулого прямо в руки кохання. 


  Періс Хілтон розповіла про аб'юз, який пережила у шкільні роки.

  Періс Хілтон зізналася, що участь у реаліті-шоу каналу Павич під назвою "Періс закохана" - єдиний випадок, коли вона була самою собою на телебаченні. 


  «Я так довго грала персонажа "Просте життя". Мене явно недооцінювали, і в сприйнятті мене було багато невірних концепцій. Ніхто раніше не знав справжньої мене”, - розповіла Хілтон, маючи на увазі шоу 2003-2007 років, у якому вона знімалася разом із ще однією “золотою дівчинкою” - Ніколь Річчі. 

  «Я хотіла створити маску, захисний бар'єр. Я нікому не довіряла. Ось чому я вигадала персонажа з "Простого життя". Після документального фільму 2020 року "Це - Періс" я багато чого зрозуміла про себе і почала говорити про травматичні події з минулого. То був момент одужання. Тепер я нарешті знаю себе”, - зізналася Хілтон. 

  Незважаючи на те, що більшість глядачів нового реаліті-шоу більше цікавить підготовка Періс Хілтон до весілля з Картером Реумом, є глибші моменти, про які розповіла дівчина в ефірі.  


  Періс Хілтон розповіла про аб'юз, який пережила у шкільні роки.

  Читай також: Ейджизм у кіно: Емма Томпсон розповіла, як зважилася оголитися у 62 роки 

  Так, у новій програмі Хілтон розповіла про жахливі події 1996 року, яку дівчина-підліток провела у заміській школі-інтернаті у Юті. Цей навчальний заклад називали центром для складних дітей, але насправді він був ядром фізичного та психологічного аб'юзу. Після десятиліть мовчання Періс розповіла про те, що справді відбувалося у стінах школи.    У новому реаліті-шоу відбудеться возз'єднання Хілтон з мамою — 62-річною Кеті Хілтон під час вибору та приміряння весільних суконь. 

  “Було важко говорити з мамою про все, через що я пройшла. Дуже болісно. Ми ніколи не спілкувалися на ці теми. Під час шоу ми почали ходити разом на терапію. Я знаю, що вона, як і будь-який інший батько, гадки не мала, що відбувається в такого типу школах. Було дуже корисно поговорити з нею про це і зняти з моїх плечей тягар до того, як я вийшла заміж і почала нову фазу свого життя”.


  Періс Хілтон розповіла про аб'юз, який пережила у шкільні роки.

  Paris hilton engagment pics
  courtesy Paris Hilton

  Незважаючи на те, що Хілтон явно задоволена своїм обранцем, дівчина зізналася, що одна масштабна розбіжність між нею та Картером таки була. Так, чоловік, певне за якимись патріархальними і феодальними принципами, хотів, щоб Періс змінила прізвище. Гарячі суперечки завершилися компромісом. 

  «Я залишусь за свого прізвища, але наші діти матимуть подвійне — Хілтон-Реум. Нам не терпиться почати жити сім'єю. Він ідеально збігається зі мною”. 

  Також телезірка зазначила, що завдяки “Періс закохана” вона зрозуміла, що персонаж із “Простого життя” ще не повністю викорінено. 


  Мені завжди подобалося грати. Це може бути дуже кумедним у різних ситуаціях. Зараз я це я, але іноді я трохи приміряю на себе старий образ. Чи я стаю скромнішим, чи мій голос — вищим. Я так довго це робила, що зараз важко повністю позбутися старих звичок. Потрібно звикнути до цього. Але зараз я ще й можу показувати справжню себе”. 

   

  Статті на тему