UA
RU

Перший погляд на Café Society Вуді Аллена

Редагувати переклад

Вже завтра, 11 травня, у Каннах стартує 69-й кінофестиваль, який відкриється довгоочікуваною картиною Вуді Аллена – Café Society (Клубна публіка). З цієї нагоди у Мережі з'явився офіційний трейлер картини.

У центрі сюжету — історія молодої людини, яка у 1930-х приїжджає до Голлівуду, сподіваючись знайти роботу в кіноіндустрії. Там він закохується і занурюється у бурхливе життя місцевої богеми, яка проводить час у модних кафе та нічних клубах. Головні ролі у картині зіграли Джессі Айзенберг та Крістен Стюарт. Також у стрічці з'являються Стів Карелл, Паркер Поузі та Блейк Лайвлі. Оператором фільму став триразовий лауреат "Оскара" за "Апокаліпсис сьогодні", "Червоних" та "Останнього імператора" - Вітторіо Стораро. Словом, на майданчику зібралася справжня Dream Team.

До речі, це вже третій фільм Вуді Аллена, котрий відкриє Каннський фестиваль. До Café Society у позаконкурсній програмі брали участь картини «Голлівудський фінал» (2002) та «Північ у Парижі» (2011). Більше того, Аллен — єдиний режисер, який удостоєний такої честі.

Статті по темі:

Чому Крістен Стаюарт люблять у Каннах
Леа Сейду, Венсан Кассель та Гаспар Ульєль у фільмі «Усього лише кінець світу»
10 культових пар взуття з кіно

Статті на тему