UA
RU

Перший фільм Алана Бадоєва покажуть на ювілейному кінофестивалі «Молодість» 

Редагувати переклад
Однією зі спецподій найбільшого кінофестивалю України стане ретроспективний показ «Orangelove» — режисерського дебюту Алана Бадоєва. 

2021-го року фестиваль «Молодість» відзначає 50-річний ювілей — і з цієї нагоди його команда підготувала особливу програму «50: річниця». До цієї програми увійшли фільми, які демонструвалися на фестивалі у попередні роки та встигли стати надбанням світової культури. Однією з ключових подій програми стане показ фільму Orangelove Алана Бадоєва. Саме на «Молодості», 15 років тому, ця робота була вперше представлена ​​Бадоєвим в Україні — одразу після світової прем'єри на Каннському кінофестивалі. 

Перший фільм Алана Бадоєва покажуть на ювілейному кінофестивалі «Молодість» - Фото 1

Читай також: Fashion-модель Magda Swider демонструє 3 найкращі beauty-образи літа 2021 

"Orangelove" - ​​історія двох молодих закоханих, випадково залучених у пристрасний та руйнівний роман. Ігор Шестопалов, програмний директор «Молодості», вважає, що 2000-ті стали для «Молодості» декадою реформацій, під час якої розпочалося становлення нового українського кіно та відкриття нових осіб, одним із яких став Алан Бадоєв. Сьогодні ж Бадоєв — почесний амбасадор ювілейної «Молодості»: окрім показу «Orangelove», він також представить на фестивалі міжнародну програму короткого метра. 

Перший фільм Алана Бадоєва покажуть на ювілейному кінофестивалі «Молодість» - Фото 2

Алан Бадоєв: «Я дуже радий, що у Orangelove склалася така цікава доля і йому неодноразово випадала честь представляти Україну за кордоном. Запрошую всіх на фестиваль: подивитися та відчути ту енергію молодості, можливо, режисерської недосвідченості, але великої віри». 

Показ Orangelove в рамках Молодості відбудеться 31 травня о 21.00 на великому екрані арки Дружби Народів. Відомий режисер відкриє показ вступним словом, а потім поспілкується із глядачами у форматі Q&A.

 

Статті на тему