UA
  RU

  Перший трейлер фільму «Ірландець» Мартіна Скорсезе з Аль Пачіно та Робертом Де Ніро

  Редагувати переклад
  Мартін Скорсезе знову замахнувся на Оскар. 

  Перший трейлер фільму «Ірландець» Мартіна Скорсезе з Аль Пачіно та Робертом Де Ніро-Фото 1

  Netflix випустив перший трейлер довгоочікуваного фільму Мартіна Скорсезе "Ірландець". Робота над ним розпочалася ще у 2014 році і тоді ж стали відомі імена акторів, які зіграють головні ролі, але зйомки постійно відкладалися. 

  Екранізація роману «Я чув, ти фарбуєш удома» письменника Чарльза Брандта, заснованого на реальних подіях, розповість про долю ветерана Другої світової війни Френка Ширана з прізвиськом «Ірландець», який стає найманим убивцею. Однією з жертв кілера був Джиммі Хофф, корумпований лідер американської профспілки та за сумісництвом його близький друг. На мові мафії вираз "я чув, ти фарбуєш вдома" означає "я чув, ти вбиваєш людей".

  Читайте також: 100 головних фільмів останнього десятиліття

  Головні ролі у фільмі зіграли оскароносні Роберт Де Ніро, Аль Пачіно та Джо Пеші. Події у фільмі охоплюють десятиліття, тому Скорсезе для омолодження акторів вирішив використати замість грима комп'ютерну графіку, на яку пішла більша частина із 140 мільйонів доларів бюджету. 

  Читайте також: «Аватар» більше не найкасовіший фільм в історії

  Прем'єра фільму відбудеться на кінофестивалі у Нью-Йорку 27 вересня. Перед тим, як «Ірландець» стане доступним для перегляду на Netflix, в обмеженому доступі його покажуть у кінотеатрах, щоб фільм міг претендувати на престижні кінопремії на кшталт «Оскара». 

  Статті на тему