UA
RU

Пес Патрон отримав нагороду у Каннах

Український пес-сапер Патрон отримав Каннську премію Palm Dog Award. Премію вручають найкращому собаці, який знявся у фільмі-учаснику кінофестивалю.
Пес Патрон отримав нагороду у Каннах-Фото 1

Фото: facebook.com/patron.dsns

Улюбленця українців Патрона, який разом із командою ДСНС розміновує Чернігівщину, нагородили відзнакою PalmDogManitarian, що вручається за зв'язок між людством та собаками. Нагороду здобула Катерина Третьякова, учасниця команди Українського національного павільйону у Каннах. 

«Дякуємо за нагороду! Ми б із радістю побували з Патроном Канні, але в нього тут багато роботи. Хочемо подякувати світові за допомогу Україні. І якщо хтось вагається, чи допомагатиме нам зброєю, знайте — чим більше зброї у нас, тим менше у нашого ворога часу заміновувати нашу територію. Сапери України вдячні за увагу до нашого талісмана Патрона. Ми раді, що його відвага заряджає весь світ бути відважним також«, — Михайло Ільєв, начальник групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ГУ ДСНС у Чернігівській області 

Патрон

Фото: facebook.com/patron.dsns

Власник Патрона, начальник групи піротехнічних робіт та підводного розмінування ГУ ДСНС у Чернігівській області Михайло Ільєв записавши відеозвернення, у якому разом із Патроном подякував за приз.

Головну нагороду Palm Dog Award виграв Бріт, сріблястий пудель із фільму «Військовий поні» Джині Гаммелл та Райлі Кео.

Читайте також: КІТ СТЕПАН ПОЛУЧИВ ПРЕСТИЖНУ БЛОГЕРСЬКУ ПРЕМІЮ У КАННАХ

Статті на тему