UA
RU

Pink Floyd записали пісню з Андрієм Хлівнюком із «Бумбоксу». Всі кошти від неї підуть на допомогу Україні

Редагувати переклад
Британський гурт Pink Floyd записавши пісню з Андрієм Хлівнюком із «Бумбоксу». Всі кошти від продажу "Hey Hey Rise Up" підуть на допомогу Україні.

пінк флойд

Для треку музыканты використали вокал Хлівнюка, який у перші дні війни на Софіївській площі в Києві заспівав пісню, яку вважають гімном українських січових стрільців, «Ой, у лузі червона калина». Pink Floyd відсилає до рядків: «А ми тую червону калину піднімемо / А ми нашу славну Україну, гей, гей, розвеселимо!»

«Ми, як і багато хто, відчуваємо лють і розчарування від цього мерзенного акту вторгнення в незалежну, мирну демократичну країну та вбивства її народу однією з найбільших світових держав. Я сподіваюся, що трек отримає широку підтримку та розголос. Ми хочемо зібрати кошти та моральний дух. Ми хочемо продемонструвати нашу підтримку Україні і тим самим показати, що більшість світу вважає абсолютно неправильним для наддержави вторгатися в незалежну демократичну країну, якою стала Україна.«, - заявив гітарист та вокаліст Pink Floyd Девід Гілмор, у якого невістка українка.

На обкладинці до треку зображено соняшник, роботи кубинського художника Йосана Леона. Відзначається, що обкладинка синглу є прямою посиланням на жінку, яку бачили по всьому світу, яка закликала російських солдатів носити насіння у карманах, щоб, коли вони помруть, соняшники виросли.

 

Читайте також: КУДИ ПОДІЛИСЯ КВІТІ? НАЙВАЖЛИВІШІ ПІСНІ, ЩО ПРОТЕСТУЮТЬ ПРОТИ ВІЙНИ. НЕ РОСІЙСЬКОЮ.

Статті на тему