В Україні запустили безоплатну платформу для вивчення штучного інтелекту

В Україні запрацювала безоплатна платформа для вивчення ШІ (штучного інтелекту). Навчальні матеріали доступні українською та англійською мовами. 

Платформа для вивчення ШІ

В Україні запрацювала безоплатна платформа для вивчення ШІ (штучного інтелекту). Платформу запустили Google у співпраці з Міністерством економіки України, Міністерством цифрової трансформації та за інформаційної підтримки «Дія.Освіта». Навчальні матеріали на платформі доступні українською та англійською мовами. Бажаючі можуть займатися онлайн в зручному для себе режимі. Курси побудовані на інтерактивних форматах. Тут розміщені відеолекції, воркбуки та платформи для самостійного навчання на просунутому рівні.

Платформа містить три освітні блоки. Перший — це ШІ для кожного. Вона підійде для тих, хто тільки знайомиться з технологіями. Другий — ШІ для розробників. Цей блок призначений для технічних фахівців, які хочуть створювати власні застосунки. Третій — ШІ для освітян. Тут зібрані інструменти, які допоможуть учителям використовувати ШІ для економії часу та розробки навчальних матеріалів.

На платформі вже доступні навчальні курси та інструменти для користувачів різного рівня. Ті, хто хочуть ефективніше виконувати щоденні завдання, можуть пройти курс «ШІ для продуктивності». Цей курс містить вебінар, короткі відеоуроки (до 15 хвилин). А також воркбук з підказками для інтеграції ШІ в роботу, які допоможуть скоротити час на щоденну рутину.

Ще Google Cloud підготували 8-годинний курс «Вступ до генеративного ШІ». Він навчить розробників створювати власні застосунки на основі генеративного ШІ. Матеріали тут йдуть з українськими субтитрами. Для освітян зробили курс «Цифрові навички для освіти з Google: практична програма». Це — набір вебінарів, який навчає використовувати ШІ в освітньому процесі. Знання, отримані на цьому курсі, допоможуть вчителям автоматизувати оцінювання, розробити творчі завдання та заощадити час на рутинних завданнях.

Автор: Яна Панюшкіна / Marie Claire Ukraine

Фото: Google DeepMind / Unsplash

Читайте також: ЯК ЗАХИСТИТИСЯ ВІД ФЕЙКІВ ТА ПРОПАГАНДИ: НОВИЙ ОСВІТНІЙ СЕРІАЛ НА «ДІЯ.ОСВІТА»

Статті на тему