UA
RU

По фен-шуй: Гроші, мотивація та успіх від партнерства

Редагувати переклад
2021-й астрологічний рік розпочався із середини лютого. Відповідно, до лютого-березня сформувався інший енергетичний настрій. Про нього розповідає Юлія Скіба, експерт фен-шуй, спеціаліст з енерготипування простору та типу особистості

енергія грошей

Якщо ви звернете увагу, і у вас, напевно, з'явилися нові думки, мотивація. Все почало видозмінюватися відповідно до енергій року. Більшість тенденцій ви дізналися з попередньої статті, але залишилося ще кілька нерозкритих характеристик року, що пов'язані з фінансовою сферою.

Тенденції року зосереджують увагу на ресурсі. Ресурс — це наші матеріальні накопичення, а й інтелектуальний потенціал і здібності. Саме зараз важливо оцінити чим ви цікавитеся, проаналізувати свої таланти та визначити, у чому ви найсильніші. Важливо як знайти таланти, а й удосконалювати їх. Навчання, практики, тренінги, вебінари — сконцентруйтеся на тому, щоб вирости цього року, як найкращий спеціаліст у своїй сфері.

Оскільки серед енергій року багато конкурентних, рівень професіоналізму має бути на голову вищим за інші, інакше вам доведеться ділитися з кимось знаннями, проектами та їх результатом. Проявом конкурентної енергії може бути і те, що на доходи, що з'явилися у вас, будуть розраховувати ті, кому потрібна допомога і кому вам складно буде відмовити (родичі, близькі друзі, партнери).

Постійне почуття суперництва виснажуватиме вас і підточуватиме ваш ресурс. Тож бути у ТОПі цього року просто необхідно. Закономірно, що домінуючою мотивацією в 2021 року стануть гроші. Нас усіх більше цікавитимуть матеріальні питання: як заробити, утримати дохід і знайти нові можливості заробітку.

Якщо ви помітили, у минулих роках було багато енергії самовираження, всім хотілося виявити себе, бути поміченим, зробити щось вражаюче, що буде оцінено. Одним із яскравих прикладів прояву таких енергій є запуск нових соціальних мереж — Тік-Ток та Лайки. 

Саме самовираження, креативність та новизна захопили мільйони людей.

В 2021 мотивація прагматичніша: треба заробити. Популярним стане все, що дає змогу це здійснити. Будуть потрібні ті, хто може навчити фінансовим інструментам, інвестуванню, побудові бренду або показати особистий приклад успіху в зароблянні грошей.

як заробити гроші

Щодо згаданої мною конкурентної енергії, то за своєю суттю конкуренція — це ситуація, коли ти змушений ділитися (частиною ринку, заробітком, зниженням ціни своїх послуг тощо). Знаючи цю тенденцію, можна і її успішно використовувати у своїй стратегії 2021 рік! Рекомендую розглянути спільні проекти чи довгострокову співпрацю. З одного боку дійсно з партнером потрібно розділити дохід, але з іншого також можна розділити відповідальність і придбати нові можливості!

З колаборацій, використовуючи правильну енергію, можна отримати набагато більше, ніж зробити самому. Напевно, цього року ми спостерігатимемо нові злиття глобальних компаній, а також ситуативне партнерство з метою обміну аудиторіями, посилення сфери впливу та отримання більшого прибутку.

Не варто забувати і про тенденцію чистоти, вплив цієї енергії – тренд у комунікаціях з клієнтами та потенційними клієнтами! Помітили, як раптово блогери стали більш щирими та відкритими, діляться своїм особистим досвідом, переживаннями зі своїми аудиторіями, привертаючи ще більшу увагу до себе як бренду чи продукту, який виробляють! 

Дуже важливо враховувати, якщо ви власник бізнесу, виробляєте товари або надаєте послуги, щирість та відкритість — новий tone of voice вашого бренду 2021.

Знаючи про основні тенденції енергій 2021Тепер ви точно правильно направите свої ресурси. Дружте, спілкуйтеся, створюйте колаборації з тими, хто максимально відкритий для своєї аудиторії та сприяє співпраці. Це круто відпрацьовує енергію конкуренції і перетворює її на творчу енергію, таку необхідну для розвитку. 

І, звичайно ж, стаєте самими тими бажаними партнерами для співпраці, завдяки своєму професіоналізму та вмінню налаштовувати до себе аудиторію!

Фото надала Юлія Скіба; Sahand Hoseini, Micheile Henderson для Unsplash

Статті на тему