Edit page title Побачити весь світ: пройде міжнародний концерт-марафон на підтримку України
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Побачити весь світ: пройде міжнародний концерт-марафон на підтримку України - якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Побачити весь світ: пройде міжнародний концерт-марафон на підтримку України

Редагувати переклад

Телемарафон транслюватимуть по всіх телеканалах Європи.

Для того, щоб привернути ще більше уваги до ситуації в Україні, 27 березня відбудеться грандіозний концерт-марафон, до якого залучатимуть не лише українських, а світових зірок.

Міжнародний благодійний телемарафон відбудеться на базі польського телеканалу TVP. Головним меседжем цього дійства стануть лозунги #StopWarInUkraine, #stoprussia, #NoFlyZoneUA, #CloseTheSky, #StandWithUkraine. Це буде дворічний марафон, який транслюватиметься на всіх каналах Європи та світу, у тому числі й українських, а також на стрімінгових сервісах. Ведучі заходу – українці Тімур Мірошниченко та Маша Єфросиніна. 

Серед приглашених гостей: Imagine Dragons, Nothing But Thieves, Fatboy Slim, Brainstorm, артисти Craig David, переможці Євробачення Salvador Sobral та Netta та інші. Також до телемарафону доєднаються українські виконавці, серед яких Даха Браха, Руслана, THE HARDKISS, Jamala, Go_A, MONATIK, Alyona Alyona та інші.

Читайте також: Підтримати Україну через міжнародний фонд «Червоний крест»

Головна місія телемарафону – привернути увагу до війни в Україні та збір коштів для уникнення гуманітарної кризи у гарячих точках нашої країни.

Вся медіаспільнота України зосереджена над кількома надважливими завданнями – донести до всього цивілізованого світу, що Україна зараз є для нього щитом від РФ, що нам потрібна своєчасна підтримка та закриття неба. І що насувається гуманітарний криза, і Україні дуже потрібна допомога. Тому ми голосно говоримо про це, робитимемо це надалі. За допомогою журналістської роботи, за допомогою музыки, за допомогою об'єднання сотень тисяч людей у ​​всьому світі», 

– каже Ярослав Пахольчук, генеральний директор 1+1 media та співвласник фестивалю Atlas.

Статті на тему