Edit page title Переможці кінопремії "Золота малина"
Edit meta description Через коронавірус оприлюднення переможців премії довелося перевести в режим онлайн. Щорічна премія "Золота малина" - протиставлення.

Close edit interface
UA
RU

Переможці кінопремії "Золота малина"

Редагувати переклад
Через коронавірус оприлюднення переможців премії довелося перевести в режим онлайн. 

Переможці кінопремії "Золота малина"-Фото 1

Щорічна премія «Золота малина» — протиставлення «Оскару» та десятку інших кінонагород, які відзначають найкращих акторів, сценаристів, режисерів і не лише. Головна відмінність у тому, що «Золоту малину» вручають найгіршим із найгірших. Розповідаємо, хто стали лауреатами антипремії у 2020 році. 

Читайте також: 15 небанальних фільмів для романтичного кіновечора

Переможці кінопремії "Золота малина"-Фото 2

Тейлор Свіфт у фільмі «Кішки»

Найгіршим фільмомцілком передбачувано назвали мюзикл "Кішки". Ремейку навіть не допомогли такі актори у головних ролях як Тейлор Свіфт, Джеймс Корден, Ідріс Ельба та Ребел Уілсон. Також картину відзначили за найгіршого режисера, найгірший сценарій, актора та актрису другого плану, якими стали Ребел Вілсон та Джеймс Корден, а також за Найгірше екранне комбо. 

 

До речі, актори самі чудово розуміли, яким вийшов мюзикл «Кішки» через дивні спецефекти та сценарій. Під час вручення премії «Оскар» Ребел Вілсон та Джеймс Корден вийшли на сцену оголошувати переможця у костюмах з того самого фільму та вміло поіронізували над собою. Ось що означає талант та майстерність!

Найгірший актор- Джон Траволта за роль у фільмі "Фанатик", найгірша актриса— Хіларі Дафф за роль дружини Романа Поланскі у картині «Примари Шерон Тейт».  

Новий фільм «Рембо: Остання кров», у якому до головної ролі повернувся Сільвестр Сталоні, відзначили за найгірший ремейк

Переможці кінопремії "Золота малина"-Фото 3

Едді Мерфі у фільмі «Мене звати Долемайт»

Одна з позитивних нагород «За спокуту кар'єри»— відійшла Едді Мерфі, який зіграв у фільмі «Мене звуть Долемайт». Номінантами у цій категорії також були Дженніфер Лопес («Стриптизерки»), Кіану Рівз («Джон Вік 3», «Історія іграшок 4»), Адам Сендлер («Неогранені коштовності») та Вілл Сміт («Аладдін»).

Статті на тему