UA
RU

Чому Ендрю Гарфілду відмовили у ролі принца Каспіана у “Хроніках Нарнії” 

Редагувати переклад

І чим Бен Барнс виявився кращим за виконавця ролі Спайдермена? 

Ендрю Гарфілд зізнався, що продюсери "Хронік Нарнії" віддали перевагу іншому британському акторові на роль принца Каспіана. 

38-річний Гарфілд розповів в інтерв'ю для "Entertainment Tonight”, що він мав зіграти роль загадкового принца, але у результаті партія дісталася Бену Барнсу.  

Чому Ендрю Гарфілду відмовили у ролі принца Каспіана у "Хроніках Нарнії" -Фото 1

Актор, який прославився образом Спайдермена, відчайдушно хотів приєднатися до франшизи, знятої за серією романів К. С. Льюїса, проте кастинг-відділ фільму вважав, що Гарфілд недостатньо гарний для ролі Каспіана. 

«Я пам'ятаю, як сильно хотів знятися. Я пробувався на роль принца Каспіана в "Хроніках Нарнії", і вже думав, як і що я можу внести в історію. І прекрасний, красивий Бен Барнс у результаті отримав роль. На фінішній прямій вирішувалося, він це буде або я, і я був буквально одержимий. Пам'ятаю, як я запитав свого агента, чому вибрали не мене. Вона зламалася під моїм натиском, і зізналася, що мене вважали недостатньо гарним. Бен – дуже привабливий та талановитий чоловік. Тож у ретроспективі я розумію, що радий такому рішенню, адже він чудово зіграв”, — розповів Гарфілд щодо фільму 2008 року.

Чому Ендрю Гарфілду відмовили у ролі принца Каспіана у "Хроніках Нарнії" -Фото 2

Коли у 2008 році на екранах з'явилося продовження “Лева, чаклунки та платтяної шафи” (2005 рік), публіка буквально збожеволіла на молодому британці Бені Барнсі. Саме з цього моменту для актора розпочався шлях слави. На той момент Ендрю Гарфілд вже був досить затребуваним актором, знявшись у фільмах "Хлопчик А" та "Леви для ягнят". Але водночас номінант премії “Оскар” зізнався, що відчував акторську незатребуваність до того, як стати великою зіркою. 

Читай також: Белла Хадід знялася у дебютному кампейні Victoria's Secret після возз'єднання з брендом 

"Я півтора роки працював офіціантом, а також у Старбаксі", - зазначив чоловік, підтвердивши, який складний шлях йому довелося пройти.

Чому Ендрю Гарфілду відмовили у ролі принца Каспіана у "Хроніках Нарнії" -Фото 3

На даний момент актор збирає похвалу та визнання за роль в останньому фільмі - "Тік-так, бум!", В якому він виконав роль американського композитора Джонатана Ларсона. Гарфілд не лише отримав номінацію премії "Золотий Глобус", а й став її лауреатом на останній віртуальній церемонії нагородження у 2022 році. 

Також Гарфілд знявся в останньому фільмі про Людину-павука, зізнавшись в інтерв'ю для Обгортання, Що йому було складно постійно брехати про причетність до сіквела. 

“Створювалося враження, що я грав у перевертня перед журналістами. Люди все гадали, і це було дуже кумедно. Були моменти, коли я згадував, як ненавиджу брехати. Я не дуже хороший брехун, але я грав його. Я уявляв себе фанатом цього персонажа, що було дуже просто”. 

 

Статті на тему