Честі втілити образ елегантної та аристократичної зірки Голлівуду ХХ століття удостоїлася Руні Мара.
Крім того, що 36-річна Руні Мара зіграє зірку “Сніданку у Тіффані”, вона також стане продюсером поки що безіменного проекту. Незважаючи на те, що про картину відомо дуже мало, те, що її режисером стане творець “Назви мене своїм ім’ям” Лука Гуаданьїно, а сценаристом – автор проекту “Вініл” – Майкл Мітник, уже багато говорить про серйозність фільму.
І всупереч тому, що про інші деталі байопіка ще не йдеться, шанувальники Емілі з Парижа вже критикують вибір головної актриси.
“Лілі Коллінз, це мала бути ти”, – зазначив один глибоко засмучений фанат.
“Лілі Коллінз зробила все, крім як знялася у байопіку у ролі Одрі Хепберн. Я знаю, що їй вдалося це краще, ніж Руні Маре”, — додав інший.
Читай також: Ванесса Кірбі замінить Джоді Комер у ролі дружини Наполеона – Жозефіни в історичній драмі
Також багато незгодних не полінувались відшукати фото з інших проектів, на яких Коллінз нібито виглядає як ідеальна Одрі Хепберн. Втім, зовнішня схожість ще не говорить про талант втілити на екрані ніжну та магічну Одрі.
Інші ж критики підтримали Руні, яка була номінована на Оскар у 2015 році за роль у фільмі Керол. Серед аргументів неодноразово прозвучали переваги Мари як драматична актриса.
«Руні – набагато краще, як акторка. Я люблю Лілі, і в неї вдається панувати в “Емілі в Парижі”, але чи можна уявити, що подібне їй вдалося б і у випадку з “Керол”? Я не можу”.
Справді, багато хто задумався про те, що саме роль у суперечливому серіалі Netflix не дозволила Лілі позмагатися за честь зіграти Одрі Хепберн. Втім, інші наводять як аргумент “за” Коллінз той факт, що Крістен Стюарт таки вдалося втілити на екрані образ принцеси Діани незважаючи на недовіру публіки до її акторської майстерності.
Одрі Хепберн народилася в Бельгії в 1929 році і стала нарівні з Мерилін Монро найпопулярнішою акторкою 1950-х. Серед найвідоміших її робіт такі фільми як Сабрина, Сніданок у Тіффані, Моя прекрасна леді, Римські канікули та інші.
Актриса була номінувала на “Оскар” п’ять разів, але виграла лише одного разу – у 1953 році за роль у фільмі “Римські канікули”.
Хепберн була як іконою кінематографа, а й невтомною захисницею прав дітей. 1989 року вона стала послом доброї волі ЮНІСЕФ, а 1993 року отримала гуманітарну премію Джин Хершолт від AMPAS. Одрі Хепберн померла від раку 1993 року у віці 63 років.