Edit page title Чому Квентін Тарантіно не хотів знімати Дайан Крюгер у "Безславних виродках" 
Edit meta description Прочитавши цю статтю ви дізнаєтесь про Чому Квентін Тарантіно не хотів знімати Дайан Крюгер у “Безславних ублюдках” - якісно, ​​зрозуміло та цікаво. І що найголовніше – експертно – Marie Claire Україна

Close edit interface
UA
RU

Чому Квентін Тарантіно не хотів знімати Дайан Крюгер у "Безславних виродках" 

Редагувати переклад

Втім, бажанням режисера довелося здатися під натиском амбіцій актриси. 

Кажуть, що помста – страва, яку треба подавати холодною. Це правило добре знає Дайан Крюгер. Вона довела режисеру, який відмовлявся вірити в її талант, що навіть під тиском може досягти успіху. Виявляється, Квентін Тарантіно не хотів знімати холодну красуню у своєму фільмі 2009 року "Безславні виродки" про події Другої світової війни. Проте, нині 45-річній акторці все ж таки вдалося зіграти Бріджет фон Хаммерсмарк — спокусницю, яка грає роль шпигунки. 

Чому Квентін Тарантіно не хотів знімати Дайан Крюгер у "Безславних виродках" -Фото 1

Актриса пояснила в одному з епізодів подкасту Reign with Josh Smith,що 58-річний Тарантіно не був у захваті від перспективи попрацювати з нею і сумнівався щодо її можливостей. Щоб отримати роль у прославленому фільмі, Крюгер довелося доводити свій талант перетворення.  

«Він запрошував на кастинг усіх, але не мене, бо незадовго до цього подивився фільм із моєю участю, і він йому не сподобався. Він не вірив, що я зможу вибратися з амплуа, яке втілювало у “Скарбах нації”. Буквально він вирішив подивитися на мене тільки тому, що більше нікого не залишилося. Я мала сама купити собі квитки на літак з Нью-Йорка до Німеччини, тому що він відмовився це робити. Очевидно, що він американець, але він не захотів дивитися на мене в США. Тому мені довелося пройти через всі кола Ада, але я заприсяглася, що я вистою, і доведу йому, що можу це зробити. І, дякувати Богу, мій задум спрацював”, — зізналася актриса. 

За роль німецької актриси в стані союзників Крюгер отримала не лише визнання глядачів, а й номінацію “Гільдії кіноакторів США” у категорії “Найкраща актриса другого плану”.  

Чому Квентін Тарантіно не хотів знімати Дайан Крюгер у "Безславних виродках" -Фото 2

Читай також: «У мене немає чіткого поділу на роботу та вільний час, для мене це все – моє життя» – фотограф Амер Мохаммад

Крюгер додала, що така поведінка режисера може здаватися несправедливою, але жінка порадила подивитися на все під іншим кутом. Актриса вірить, що та ситуація навчила володаря "Оскара" декількома важливими життєвими уроками. 

Думаю, що для нього це був урок. Іноді саме ти сам, хоча зізнаюся, що я теж схильна до такої поведінки, класифікуєш людей. Тобі здається, що ти розумієш, які вони, але насправді все виявляється навпаки”, — зазначила Дайан Крюгер.

Чому Квентін Тарантіно не хотів знімати Дайан Крюгер у "Безславних виродках" -Фото 3

Марі Клер Франція

Нагадуємо, що саме Крюгер однією з перших підтримала режисера у 2018 році, коли зірки почали його звинувачувати у неправильній поведінці на знімальному майданчику. 

«Хотіла б сказати, що мій особистий досвід роботи з Квентін Тарантіно був суцільним задоволенням. Він ставився до мене з найбільшою повагою, і ніколи не використовував своєї влади, щоб змусити мене робити щось, до чого я не була готова, або що було для мене дискомфортним», — написала тоді актриса у своїй інстаграмі. 

 

Статті на тему